ULUS AĞAÇLARI ÇÜRÜMEYE BIRAKILDI

Ulus Caddesi’ndeki ağaçların yeniden dikilmek için nakil edildiğini açıklayan Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin iddiasını CHP İl Başkanlığı karşı cevap verdi. İl Başkanı Sancar ağaçların katledildiğini belirtti
2017-08-03 09:15:24

Ulus Caddesi’ndeki ağaçların yeniden dikilmek için nakil edildiğini açıklayan Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin iddiasını CHP İl Başkanlığı çürüttü. CHP İl Başkanı Teoman Sancar ve partililer ağaçların çürümeye terk edildiği yere giderek, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin çevre katliamını gözler önüne serdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Ulus Caddesi’nde devam eden üst yapı çalışmalarında, yol ortasında bulunan 200’ye yakın ağaç çalışmalar nedeniyle yerinden sökülmüştü. Bölgede ağaçların sökülerek bir çevre katliamına imza atıldığını belirten CHP İl Başkanı Teoman Sancar ve partililer, çalışmaların olduğu yere giderek basın açıklaması yaparak yaşanan olaya tepki göstermişti.
 

Sancar’ın açıklaması ise şu şekilde devam etti: ”Geçtiğimiz hafta içinde Büyükşehir Belediyesinin asfalt ve Kaldırım yapımı adı altında Ulus Caddesinde yaptıkları “Ağaç Katliamı” hakkında tüm vatandaşlarımızı bilgilendirmiştik. Uzun yıllar önce dikilip Ulus Caddesinin Yeşil dokusunu oluşturan Yüzlerce Ağacın hunharca ve gaddarca sökülmesini, kesilmesini ve katledilmesini milletimiz ve memleketimiz adına protesto etmiş idik.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı