Malili Doumbia'ya Çamelispor’a transfer oldu

1.Amatör Lig C Grubunda eşleşen Yeşil Beyaz’lı ekip bu yıl yapmış olduğu transferle gücüne güç kattı.
2017-08-09 18:42:59

1.Amatör Lig C Grubunda eşleşen Yeşil Beyaz’lı ekip bu yıl yapmış olduğu transferle gücüne güç kattı.Daha Önce Sarayköy,Çivril Belediyespor ve Denizli 1. Amatör Küme takımlarından 3 sezon Çal Belediyespor’da oynayan Malili Doumbia'ya Çamelispor’a transfer oldu .

“Doumbia şampiyonluk mücadelemizde bize büyük katkı sağlayacak. Bizim için Türk futboluna bir oyuncu kazandırmak şampiyonluk kadar değerli. Yeşil-Beyaz ekibimize futbolcular vermektir” dedi. Hedefimiz 1.Amatör küme’de de şampiyon olup, gelecek sezon Süper Amatör küme ’de mücadele etmek istiyoruz.
Çamelispor Yönetimi Malili futbolcu ile birlikte güçlerine güç kattıklarını söyledi. Spora katkı ve destek veren herkese çağrıda bulunan Çamelispor Yönetimi "Böyle güzide kardeşlerimiz neden çoğalmasın? Neden takım daha iyi olmasın? Burada özellikle Çameli’li iş adamlarımıza sesleniyorum. Hep birlikte Çamelispor’u hak ettiği yere birlikte taşıyalım. Bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Çameli Kaymakamı Onur Özaydın ,Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a ve gönül vermiş herkese teşekkür ederiz dediler

Bu arkadaşlarımızın haricinde dışarıdan takımımıza kazandırdığımız Futbolcularımız var. Malili Doumbia orta saha oyuncusu, geçen yıl Çal’da futbol hayatına başlamıştır, hücuma dayalı özelliği olan futbolcu arkadaşımız.
Malil’li Doumbia Çameli İlçesini çok sevdiğini ve insanların misafirperver olduklarını belirterek, yeni sezonda şampiyonluk sözü verdi

Teknik Direktör Ömer Gül Basına Yaptığı Açıklamada yaptığı açıklamada, 1991 yılında kurulan Çamelispor’un başarılı olması ve İlçe’yi üst liglerde temsil etmesi için kulüp yönetiminin bu yıl takıma yabancı futbolcu transfer ettiğini söyledi.

Çamelispor Başkanı İsmail Aksoy Bir amaçlarının da taraftarı tribünlere çekmek olduğunu vurgulayan Aksoy , şöyle konuştu: Taraftarın yabancı futbolculara ilgisi var. İlimize renk katmak ve taraftarı tribüne çekebilmek için biz de Malili sporcuyu takıma transfer ettik. Çameli’nde böyle sporcular nadir görüldüğü için milletimiz merakla hem maçları hem de antrenmanları izlemeye gelirler . Hatta imza almaya ve fotoğraf çektirmeye gelen futbolseverler de olur Bu transfer yerli futbolcularımızı da motive edecek. Futbolcular arasında bir rekabet oluşur. Bu durumdan kulübümüz başarılı olacaktır. Amacımız önce 1.Amatör Lig C Grubundan yükselerek Süper Amatör Liğe çıkarak yolumuza devam etmek."

Amatör ligde mücadele eden takımlarını bir üst lige çıkarmak için bu yıl önemli transferler gerçekleştirdiklerini vurgulayan Aksoy "Bütün Çameli’leri ve Çamel’li iş adamlarını, takıma sahip çıkmaya ve bizlere destek olmaya davet ediyoruz" dedi.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı