KALE'DE GERGİN DAKİKALAR

Denizli Kale İlçesinde düzenlenen 3.geleneksel sünnet şöleninde Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla ile Denizli Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr.Berna Öztürk protokolde yan yana gelince gözler ACABA ? sorusuna cevap aradı
2017-08-16 17:26:21

Denizli Kale ilçesi protokol krizini ucuz atlattı. Denizli Valisi Hasan karahan'ın katılımı ile gerçekleşen 3. sünet şöleni  bugün gerçekleşti. Protokolde yer alan kale beleadiye Başkanı Erkan Hayla ile Kamu Hastaneleri Genel sekreteri Berna Öztürk'ün yan yana gelmesi dikkatleri çekti. Mesafeli duran ve  göz göze gelmekten imtina eden iki kurum amiri medyanın gözünden kaçmadı.

Denizli de  AK Parti'denr Kale Belediye Başkanı seçilen Erkan Hayla geçtiğimiz haftkalarda  KHGSB Dr.Berna Öztürk'ün görğv süresi dolduktan sonra tekrar görev verilmemesine tepki göstermiş, yaşanan bazı sıkıntıları gerekçe göstermesi ve  atamaların seçilmişlere sorulmadan, fikir danışılmadan  yapıldığını belirterek partiden istifa etmesine neden olmuştu.

Kale de bazı etkinliklerde Dr.Öztürk'ün belediye ile temasa geçmeden ve belediye başkanına danışmadan hareket ederek Kale de sağlık sistemine  çökertecek uygulamalarda bulunduğunu belirtip partiden istifa etmesini ardından, il yönetimi de Başkan Hayla7ya inraç kararı vermişti.

KHGS Dr.Berna Öztürk ise polmemiklere girmekten uzak kalarak sessiz kalmayı tercih etmişti.

Vali Tarahan'ınr katıldığı sünet çölenide Başkan hayla ve KHGS dr.Öztürk'ün göz göze gelmemeye çalıştıkları, phrotokolm kuraları gereği aynı ortamda bulunduğu belirtildi

 

Haber Erol Kes

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı