ÇİVRİL'DE YENİ VE ESKİ BAŞKANLAR OMUZ OMUZA

Dün Çivril İğdir Çamlık Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte Ak Parti İlce Teşkilatının eski ve yeni dönem başkanları bir araya geldi.
2017-10-04 17:59:33
Dün Çivril İğdir Çamlık Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte Ak Parti İlce Teşkilatının eski ve yeni dönem başkanları bir araya geldi. 
Yemeğin ardından Çivril Ak Parti Teşkilatının, çeşitli kademelerinde görev yapmış ve yapmakta olan, yöneticilere teşekkür plaketi verildi.
 
Plaketleri takdim eden Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan GÜVEN, Bu gün böyle güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan, gurur duyduk. Partimizin kurulduğu günden bu yana teşkilatımızın, çeşitli kademelerinde görev alan kardeşlerimiz bizleri kırmayarak, davetimize icabet etmişlerdir. Çivril Ak Parti İlçe Teşkilatımızın, eski ve yeni dönem kadın kolları, gençlik kolları, ilçe başkanları, meclis üyeleri ve önceki dönem belediye başkanlarımız burada yan yana, omuz omuzadır. Birliğin ve bereberliğin en güzel örneğini sergilemektedir. Sizler olmazsanız, bizler yokuz, hepimiz birlik içinde varız, yolumuz, davamız bir. Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik zamanıdır. Hepimiz partimiz ve Çivril' imiz için çalışıyoruz. Rabbim davamızda yolumuzu açık eylesin. Yolumuz birlik ve beraberlik yoludur, hizmet yoludur. Herkesi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Diyen Başkan Güven, eski dönem Çivril Belediye Başkanı merhum Ahmet Ateş' i de anarak, '' değerli büyüğümüz Eski Belediye Başkanımız rahmetli Ahmet Ateş başkanımızıda saygıyla anıyor, ruhu şad, mekanı cennet olsun'. Dedi.
ETİKETLER :
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı