ÖZEL İDARE İŞHANI YIKILIYOR

Depreme dayanıksız raporu verilen 7 katlı Özel İdari İşhanı için yıkım için hazırlıklar sürüyor. 150 işyerinin bulunduğu işhanında boşaltmakta direnen 55 işyeri sahibine, 31 Ekim'e kadar süre verildi.
2017-10-10 11:46:51

Özel İdare İşhanı tahliye ediliyor

 

 

 

DENİZLİ Valiliği karşısında bulunan ve depreme dayanıksız raporu verilen 7 katlı Özel İdari İşhanı için yıkım için hazırlıklar sürüyor. 150 işyerinin bulunduğu işhanında boşaltmakta direnen 55 işyeri sahibine, 31 Ekim'e kadar süre verildi.


 

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Özel İdare İşhanının yıkımı için çalışmalara hız verdi. Depreme dayanıksız raporu bulunan 7 katlı Özel İdare İşhanında daha önce Tapu Bölge Müdürlüğü, İdare Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri'nin yeni binalarına taşınmasının ardından işhanında zemin ve birinci katlarında dolu olan 55 işyerinin boşaltılması bekleniyor. 150 işyerinin bulunduğu işhanında boşaltmayan 55 işyeri sahibine tebligat gönderilerek, 31 Ekim'e kadar süre verildi. Bu süreye kadar işhanını tahliye etmeyen kiracılar, tahliye edilecek. Mülkiyeti daha önce İl Özel İdaresi'ne ait olan depreme dayanıksız olduğu raporla belirlenen, İl Özel İdare'nin kapatılmasıyla Büyükşehir Belediyesine devredilen İşhanı için geri sayım başlamış oldu.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı