PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN EMNİYETE BİR DESTE DAHA

Pamukkale Belediyesi, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne verdiği desteklerine bir yenisini daha ekledi. İki kurum arasında yapılan protokolle Pamukkale Belediyesi, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği sağlayacak
2017-10-12 18:14:55

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN EMNİYETE BİR DESTE DAHA

 

Pamukkale Belediyesi, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne verdiği desteklerine bir yenisini daha ekledi. İki kurum arasında yapılan protokolle Pamukkale Belediyesi, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği sağlayacak. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Belediye olarak 7/24 güvenliğimizi sağlayan kolluk kuvvetlerimize, emniyet teşkilatımıza karşı üzerimize ne düşüyorsa yapıyoruz. Bir çok desteğimize araç desteğini de ekliyoruz” dedi.

 

Hayata geçirdiği vizyon projelerle kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Pamukkale Belediyesi, kamu kuruluşlarına verdiği çeşitli desteklerle de dikkat çekiyor. İl ve ilçe genelinde ki tüm kamu kurumları içinde uyum içinde çalışan Pamukkale Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü’nün hazırladığı Mart Ayı’nda başlayan ve halen devam eden ‘Gayret Sizden İkram Bizden’ projesine destek vererek, Emniyet mensuplarının görev noktalarında ikram hizmeti verecek gezici kafe projesini hayata geçirmişti. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir arasında imzalanan protokolle Pamukkale Belediyesi, Denizli İl Emniyet Müdürlüğüne araç desteği verdi.

DEMİR; “BELEDİYEMİZİN DESTEĞİNİN ARTARAK SÜRECEĞİNE HİÇ KUŞKUMUZ YOK”

Denizli’de kamu kurumları arasında güzel bir uyum olduğunu ifade eden Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Pamukkale Belediyesi’nin bu desteğinin ilk olmadığını belirtti. “Denizli’de olumlu bir hava var” diyen Demir, “Kamunun kendi içerisinde hakikaten ciddi bir uyumu var. Belediyelerin, mahalli idarelerin emniyet teşkilatımızın yanında olmasında fevkalade mutluyuz. Pamukkale Belediyemizin emniyet güçlerimize desteği bu ilk değil. Bugün güvenlik güçlerimizin daha da güçlenmesi adına belediyemizin araç desteği sağlayacağı protokolü imzaladık. Çalışma arkadaşlarım adına değerli Başkanıma Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ediyorum. Başkanımız her zaman bizlere destek olduğunu hissettiriyor, gösteriyor. Bunun gibi desteklerin de artarak süreceğine de hiç kuşkumuz yok. Destekleri için Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ediyorum” dedi.

GÜRLESİN; “ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRİYORUZ”

“Pamukkale Belediyesi olarak 7/24 güvenliğimizi sağlayan kolluk kuvvetlerimize, emniyet teşkilatımıza karşı üzerimize ne düşüyorsa yapıyoruz” diye konuşan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise “Gece gündüz güvenliğimizi sağlayan emniyet güçlerine katkı sağlamaktan dolayı gururlu ve mutluyuz. Emniyet Müdürlüğü’nün hazırladığı Mart Ayı’nda başlayan ve halen devam eden ‘Gayret Sizden İkram Bizden’ projesine destek veriyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak, emniyet teşkilatımıza şimdi de araç desteği sağlıyoruz. Pamukkale ilçesi olarak turizmle anılan, ismi Pamukkale ile özdeşleşen bir belediye olarak, turizm bölgesi olmamızdan dolayı güvenlik noktasını daha da çok önemsiyoruz. Bu anlamda da, emniyetimizin güçlü olması gerekiyor. Pamukkale Belediyesi olarak emniyet teşkilatımıza katkı vermekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Amaç emniyetimizin elinin daha da rahat olması, halkımıza daha güçlü bir şekilde hizmet etmesini sağlamak. Aracımız Emniyet camiamıza hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmek nasip etsin” diye konuştu.

ETİKETLER :
Diğer PAMUKKALE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı