TAVAS'TA KURUMLAR SPOR İÇİN BULUŞTU

Tavas'ta Amatör Spor Haftası kutlamaları renkli görüntülerle başladı.
2017-10-12 18:28:44

TAVAS'TA KURUMLAR SPOR İÇİN BULUŞTU

Tavas'ta Amatör Spor Haftası kutlamaları renkli görüntülerle başladı. Tüm kamu kurum ve kuruluş personellerinin ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası kutlamaları, farkındalık yaratmak ve Tavas halkını spora özendirmek için düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Tavas Kaymakamı Recep Öztürk ve Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol'un katılımlarıyla gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası kutlamaları Tavas halkı tarafından büyük ilgi gördü. Tavas şehir stadyumunda gerçekleştirilen etkinlik, yürüyüş ile başlayıp step-aerobik ile devam etti.

Amatör Spor Haftası kapsamında açıklamalarda bulunan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Sporu hayatımızın bir parçası haline getirmeliyiz. Bu amaçla halkımızı, düzenli spor alışkanlığına özendirmeye çalışıyoruz. Öncelikli olarak görevimiz çocuklarımız ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak sağlıklı ve özgüvenli bir şekilde yetişmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda ilerlerken aynı zamanda geleceğin sporcularını yetiştirmek ve 7'den 70'e tüm vatandaşlarımızı spora yönlendirerek istiyoruz" dedi.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı