Vali Karahan, Faber Mermer Ve Ozan Tekstil’ de

Faber Mermer’i ziyaret eden Sayın Valimiz, Faber Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cinkaya tarafından karşılandı. Cinkaya ile bir süre görüşen Sayın Valimiz, fabrika ve üretim safhaları hakkında bilgiler aldı
2017-10-17 18:07:55

Vali Karahan, Faber Mermer Ve Ozan Tekstil’i Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan, bazı sanayi kuruluşlarında bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Faber Mermer’i ziyaret eden Sayın Valimiz, Faber Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cinkaya tarafından karşılandı. Cinkaya ile bir süre görüşen Sayın Valimiz, fabrika ve üretim safhaları hakkında bilgiler aldı.

Valimiz Hasan Karahan daha sonra Ozan Tekstil’i ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Katrancı ve Başkan Yardımcısı Ozan Katrancı tarafından karşılanan Vali Karahan, fabrika hakkında bilgiler aldı.

Tekstilin başkenti olarak bilinen Denizli’nin sanayinin her alanında önemli kuruluşlarıyla ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunduğunu ifade eden Valimiz Hasan Karahan; “İhracatta ilk sekiz içinde yer alan Denizli’de sadece tekstil üretimiyle sınırlı kalmayıp sanayi çeşitliliğinin arttırılması hem Denizli, hem de ülke ekonomimize önemli katkılar sağlıyor. Müteşebbis Denizlili işadamlarımız sanayinin ve üretimin her alanında ekonomimize önemli katkıda bulunuyor. Verdikleri bu katkı da her yıl artarak devam ediyor. Sanayinin her alanında yer alan sanayicilerimize teşekkür ediyor, işlerinin hayırlı ve bereketli olmasını temenni ediyorum” dedi.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı