İHMAL VARSA, GEREKLİ İŞLEM YAPILACAK

AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin, fabrikada gazdan etkilenen işçileri hastanede ziyaret etti.
2017-10-28 13:14:12

Milletvekili Şahin Tin, fabrikada gazdan etkilenen işçileri hastanede ziyaret etti.

 

“İHMAL VARSA, GEREKLİ İŞLEM YAPILACAK”

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli’de tekstil fabrikasında bakım çalışması yapıldığı esnada sızan gazdan zehirlenen işçileri hastanede ziyaret etti ve olayla ilgili detaylı araştırmanın yapılacağını ifade ederek, ihmal varsa bunun ortaya çıkartılacağını belirtti.

 

Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Kumkısık Mahallesi'nde bulunan özel bir tekstil fabrikasında makine bakımı yapıldığı sırada meydana gelen doğalgaz sızıntısından etkilenerek zehirlenen işçileri AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, hastanede ziyaret etti. Milletvekili Şahin Tin, hastanenin acil servisinde ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra hastanenin yataklı servis bölümünde müşahede altına alınan gazdan etkilenen işçileri ayrı ayrı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

‘TEDBİRLER GÖZDEN GEÇİRİLMELİ’

 

Hastane yetkililerinden işçilerin son durumu hakkında bilgi alan Milletvekili Şahin Tin; “Öğle saatlerinde yaşanan bu üzücü hadiseyi haber aldığımızda Ankara’daydım. Toplantılarımızı tamamladıktan hemen sonra yola çıktık ve akşam saatlerinde ilimize gelir gelmez ayağımızın tozuyla bugün bu üzücü hadiseye maruz kalan emekçi kardeşlerimizi ziyaret etmek üzere hastaneye geldik. Tedavi gören hastalarımızı ziyaret ettik, yaşadıklarına ilişkin bilgileri kendilerinden dinledik. Bunun yanı sıra hastane yetkilerinden aldığımız bilgiye göre çok şükür gazdan etkilenen kardeşlerimizin durumları normal, gayet iyi. Bu vesileyle tüm işçi kardeşlerimize ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Ayrıca şu hususa da dikkati çekmek istiyorum. Tüm işletmelerimiz aldıkları tedbirleri bir kez daha kontrol etmeli ve gözden geçirmelidir. Bu ve benzeri hususlar ihmal kaldırmaz. Hassas olmalıyız. İlgili yasalar çerçevesinde her türlü tedbirler işletmelerimiz tarafından alınmalıdır. Bugünkü yaşanan hadise ile ilgili zaten valiliğimiz gerekli incelemeyi başlatmış durumda. Herhangi bir ihmal var ise gerekli işlem yapılacaktır. Bir kez daha tüm emekçi kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

 

Milletvekili Şahin Tin ayrıca hastanede serviste yatan diğer hastaları da ziyaret ederek acil şifalar dileyerek hastaneden ayrıldı.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı