DENİZLİSPOR'A SARAYKÖY'DEN TAM DESTEK

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçede düzenlenen ‘Deveye havut giydirme’ töreninde Denizlispor’a bundan sonra büyük destek vereceklerini söyledi.
2017-11-13 09:25:04

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçede düzenlenen ‘Deveye havut giydirme’ töreninde Denizlispor’a bundan sonra büyük destek vereceklerini söyledi. Teknik direktör Reha Erginer ve Denizlispor yöneticileri ile birlikte bir süre sohbet eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, iç sahada oynanacak her maça ilçeden otobüslerin kalkacağını ve takımı sonuna kadar tribünde destekleyecekleri sözünü verdi. Programcı Ahmet Deda’nın başlattığı kampanyada başkan Özbaş, “Buradan Denizlispor’un her maçına otobüsleri kaldırıp Sarayköy olarak destek vereceğiz. Sarayköyspor’a nasıl destek veriyorsak Denizlispor’un iç sahada oynanacak maçlarına da gidip destek olacağız. Tüm ilçelere de bunun örnek olmasını istiyoruz. Denizlispor için Atatürk Stadı’ndaki tribünleri doldurmak için Sarayköy’den start veriyoruz. Diğer ilçelerin da aynı hassasiyeti göstermesini istiyoruz” dedi. Teknik direktör Reha Erginer ve başkan yardımcısı Taner Atilla ise, başkan Özbaş’a bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ettiler.

ETİKETLER : Denizli haberleri Denizliden haberler Son dakika Denizlispor pamukkale merkezefendi denizlispor son nokta Sonnokta Fetö Türkiye Denizli
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı