MAKSİAD YÖNETİMİ BAŞKAN GÜRLESİN ZİYARETİNDE

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği (MAKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı ve üyelerini ağırladı
2017-11-13 16:36:44

BAŞKAN GÜRLESİN MAKSİAD YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği (MAKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı ve üyelerini ağırladı. Başkan Gürlesin, “Makine üreticisine destek olmak, makine üretimini teşvik etmek, sektöre nitelikli eleman yetiştirmek gibi birçok önemli sorumlulukları üstlenen Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği üyelerimizin ziyareti için teşekkür ediyorum” dedi.

Denizli’de 2005 yılında kurulan Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği (MAKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Aki, Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Alyaz, Ayhan Doğrar, Kazım Yaşar, Andaç Bulut, Orhan Ödemiş, Tuncay Dank, Gürdal Demiray ile üyeler M.Ali Opak, Mustafa Said Özdemir ve Genel Sekreter İlhan Aktaş Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti. Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı, dernek olarak çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Gürlesin’e bilgiler verdi. Pamukkale Belediyesi’nin projelerini yakından takip ettiklerini belirten Sarı, “Pamukkale Belediyesi olarak Başkanımız Hüseyin Gürlesin’in çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Yeni kurulan bir belediye olmalarına rağmen ilçede çok başarılı büyük projelere imza attılar. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” dedi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, sanayi, tekstil bölgesi olan Denizli’de birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu ifade ederek, hem kamu kurumları arasında hem de sivil toplum örgütleri, sektörel anlamda dernekler arasında iyi ilişkilerin geliştirilmesine her zaman önem verdiklerini belirtti. Gürlesin, makine üreticinin görüş açılarının geliştirilmesi, üreticiye profesyonel işletmecilik anlayışının kazandırılması, sosyal aktiviteler ve sosyal desteklerin arttırılması amacıyla kurulan Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek, Makine üreticisine destek olmak, makine üretimini teşvik etmek, sektöre nitelikli eleman yetiştirmek gibi birçok önemli sorumlulukları üstlenen Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği üyelerimizin ziyareti için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

ETİKETLER :
Diğer PAMUKKALE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı