BAŞKAN SUBAŞIOĞLU ‘ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’NDE

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Gümüşçay Mahallesi’nde yapımı sürdürülen ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.
2017-12-25 11:13:35

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU ‘ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Gümüşçay Mahallesi’nde yapımı sürdürülen ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Merkezefendi Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’nin yapımı bütün hızıyla devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Gümüşçay Mahallesi’nde yapımı sürdürülen ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. İncelemeyle ilgili açıklamalarda bulunan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Engelli kardeşlerimiz için bölgenin ilk ve tek sosyal tesisi niteliği taşıyan ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’ ile engelleri bir nebze de olsa ortadan kaldıracağız. Engelli vatandaşlarımızın vakit geçireceği ve sosyalleşeceği bu merkezde kendilerine kuaförlükten halıcılığa, mobilyacılıktan otelciliğe, ahşap boyamadan tekstile kadar birçok alanda mesleki eğitim imkânı vereceğiz. Bir an önce vatandaşlarımıza bu hizmeti verebilmek için tüm hızımızla çalışıyoruz. ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’ne kayıt olmayan vatandaşlarımız 29 Aralık Cuma gününe kadar başvuruda bulunabilirler. Vatandaşlarımızı Merkezefendi Belediyemize bekliyoruz” dedi.

Engelli vatandaşların yanı sıra ailelerinin de faydalanabileceği tesis için vatandaşlar, Merkezefendi Belediyesi’ne müracaat edecek. 29 Aralık Cuma günü sona erecek olan kayıtlar için 444 8 662 numaralı telefondan ya da www.merkezefendi.bel.tr internet adresinden detaylı bilgi alınabilecek.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop