CUMHURBAŞKANI DENİZLİ'YE NEDEN GELİYOR ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 20 Ocak 2018 Cumartesi günü bir düğün törenine katılmak üzere Denizli’ye gelecek
2018-01-08 12:18:24

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 20 Ocak 2018 Cumartesi günü bir düğün törenine katılmak üzere Denizli’ye gelecek. Uşak’taki AK Parti İl Kongresinin ardından Denizli’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partililer ile de bir araya geleceği öğrenildi.


20 Ocak Cumartesi günü Uşak AK Parti İl Kongresine katılmak üzere Uşak’a gidecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Uşak programının ardından Denizli’ye geleceği öğrenildi. 20 Ocak 2018 Cumartesi günü sabah saatlerinde Uşak’ta olacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Denizli’deki bir düğün törenine katılmak üzere ilimize gelecek.  
 
Uşak’tan helikopter ile Çardak Havalimanına gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’deki bir düğün törenin ardından, AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nı ziyaret edeceği öğrenildi. Erdoğan’ın Denizli ziyaretinin kesin programının ise ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor. 
ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop