GÜRLESİN’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER YEMEĞİNDE SÜRPRİZ

“Pamukkale Belediyesi olarak basınımızı önemsiyoruz” diyen Başkan Gürlesin, “Doğru habercilikle, olayları tarafsız bir şekilde anlattıktan sonra biz sonuna kadar basınımızın yanındayız” dedi.
2018-01-12 16:17:19

GÜRLESİN’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER YEMEĞİNDE SÜRPRİZ

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Denizli’deki basın mensupları ile bir araya geldi. “Pamukkale Belediyesi olarak basınımızı önemsiyoruz” diyen Başkan Gürlesin, “Doğru habercilikle, olayları tarafsız bir şekilde anlattıktan sonra biz sonuna kadar basınımızın yanındayız” dedi. Gürlesin, ayrıca yemekte, “Denizli’nin Pamukkale’yle buluşturulması için, Kocaçukur kadar önemli bir müjdemiz var” diyerek, kamuoyuna en kısa sürede güzel haber vereceklerini söyledi.

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, basın mensupları ile bir araya geldi. Sabanoğlu Grill’de düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü yemeğine Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Belediye Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya, Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hayrettin Duran, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve Denizli’de görev yapan gazeteciler katıldı. Başkan Gürlesin, birkaç gündür Ankara’da yaptığı görüşmeler nedeniyle Denizli’de olamadığını belirterek bu buluşmanın bir gün geç olduğunu söyledi. “Basın bizim için önemli” diyen Başkan Gürlesin, “Gazeteciler olarak sizler 7 gün 24 saat boyunca gönüllülük esasına göre çalışan insanlarsınız. Sizler belediye başkanlığı kadar hareketli ve zor bir mesleği icra ediyorsunuz. Çünkü her an bir yerdeyken, anında diğer noktada olmanız gerekebiliyor. Bu sebeple, sizlerin mesleğinizi icra ederken yaşadığınız sıkıntıların farkındayız” dedi.

ETİKETLER :
Diğer PAMUKKALE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop