DENİZLİ DENETİMLİ SERBESTLİK EĞİTİMİ

Denizli İŞKUR ve Denizli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nün 05.12.2017 tarihinde imzaladıkları protokol kapsamında 02-05 Ocak 2018 tarihleri arasında, birinci gruba İş Kulübü eğitimleri verildi.
2018-01-12 16:56:46

DENİZLİ DENETİMLİ SERBESTLİKTEN FAYDALANANLARA İŞ KULUBÜ EĞİTİMİ VERİLDİ

 

Denizli Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde denetim serbestlik altında bulunan yükümlülere kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, iş arama, iş kurma süreçlerinde yanlarında olmak, ihtiyaç duydukları bilgi ve iletişim yöntemlerini öğrenmelerini kolaylaştırmak amacı ile Denizli İŞKUR ve Denizli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nün 05.12.2017 tarihinde imzaladıkları protokol kapsamında 02-05 Ocak 2018 tarihleri arasında, birinci gruba İş Kulübü eğitimleri verildi.

 

“Çalışmak İsteyen Herkese Göre Bir İş” olduğu düşüncesinden yola çıkılarak Denizli İŞKUR , iş arama stratejilerini geliştirmeleri ve eylem planlarını uygulayabilmelerini sağlamanın amaçlandığı eğitimde, kendini tanıma ve mesleki eğilimlerinin farkına varma, iş arama ağlarını genişletme, telefon görüşmeleri, CV çeşitleri ve hazırlama teknikleri, mülakat çeşitleri ve teknikleri, girişimcilik beden dili ve kendini ifade etme, başlıkları işlenmektedir. Grupların ilgileri ve hedefleri doğrultusunda eğitim içeriği başlıklarında çeşitli düzenlemeler yapılmaktadır.

 

Eğitimin girişimcilik bölümünde, KOSGEB’den Kobi uzmanı, Sayın Engin KARAMAN KOSGEB’in hibe ve destek programlarını aktardıktan sonra soru cevap bölümünde tüm sorulara cevap verdi. İŞKUR’dan İş ve Meslek Danışmanı Mehmet GÖRÜCÜ ise İŞKUR’un Engelli ve Eski Hükümlülere yönelik, kendi işini kurmak isteyenlerin bu hibe programlarına nasıl başvuru yapacakları ve başvuru süreci hakkında bir kılavuz sundu. İlgili protokol kapsamında devam edecek olan İş Kulübü eğitimi, Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İş Kulübü Eğitmeni, İş ve Meslek Danışmanı Taner BETER tarafından verildi.

 

Kurs ve eğitimlerden faydalanmak isteyen vatandaşlar İŞKUR İl Müdürlüğüne başvuru da bulunabilirler.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop