Reklamı Geç


MERKEZEFENDİ YÜKSEKÇITA İSTEM KOLEJİ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, 10 Mart Cumartesi günü saat 17.00’de Gümüşler Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda İstem Koleji’ni konuk edecek
2018-03-08 14:06:00

MERKEZEFENDİ YÜKSEKÇITA İSTEM KOLEJİ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, 10 Mart Cumartesi günü saat 17.00’de Gümüşler Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda İstem Koleji’ni konuk edecek. Hazırlıkların sürdüğü lacivert beyazlılarda Coach Abbas Bakırcı, “Galip gelerek play-off için avantaj sağlamak istiyoruz” dedi.

Hafta sonunda İstem Koleji’ni kendi evinde ağırlayacak olan Denizli’nin Türkiye Basketbol 2. Ligi’ndeki temsilcisi Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Gümüşler Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda hazırlıklarına devam eden Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı’nda eksik oyuncu bulunmuyor. Lacivert beyazlar bu maçı kazanarak play-off için avantaj peşinde…

Coach Abbas Bakırcı, “İstem Koleji ligde 7 galibiyeti olan bir takım. İki takım da play-off mücadelesi veriyor. Play-Off’a kalmak için iki takımında kazanması gerek bir maç. İyi hazırlandık. Takımızda eksik yok. Kendi sahamızda oynayacağımız bir maç. Bu avantajı en iyi şekilde kullanıp maçtan galibiyetle ayrılmak ve play-off için avantaj sağlamak istiyoruz. Tüm Denizli halkını evimizde oynayacağımız İstem Koleji maçına davet ediyoruz”dedi.

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, İstem Koleji maçı 10 Mart Cumartesi günü saat 17.00’de Gümüşler Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda oynanacak.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
Escort Bülteni
.