ÇİVRİL YENİ HAYVAN PAZARI AÇILDI!

Çivril Belediyesi bölgeyi yakından ilgilendiren hayvan pazarını hizmete açtı. Hayvan Pazarı hizmete girer girmez de tüm Türkiye’ye örnek proje olarak seçildi.
2018-03-26 13:36:14
ÇİVRİL YENİ HAYVAN PAZARI AÇILDI!
                Çivril Belediyesi bölgeyi yakından ilgilendiren hayvan pazarını hizmete açtı. Hayvan Pazarı hizmete girer girmez de tüm Türkiye’ye örnek proje olarak seçildi. Çivril İlçesi, Menteş Mahallesinde yapımı tamamlanan 4357 metre kare kapalı alana sahip toplam 10.000 metre kareye oturan Çivril Hayvan Pazarı, Tarım Bakanlığının tüm standartlarına uygun olarak tasarlandı ve hizmete girdi. Karantina ve Veteriner Hekimler için de ayrı binası bulunan hayvan pazarında ayrıca vatandaşlar için otopark ve kafeterya da bulunmakta. Bunun yanı sıra dinlenme için de yeşil alanın bulunduğu hayvan pazarı hizmete girer girmez Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Derneği tarafından ‘örnek proje’ gösterildi. Konu hakkında bir açıklama da bulunan Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, ‘’ Çivril Halkımıza verdiğimiz sözlerin hepsini birer birer yerine getirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz ve hemşehrilerimizden de aldığımız güçle İlçemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Tek güç halkın gücüdür ve hiç kimse bu gücün önüne geçemeyecektir. Hizmet sevdasıyla çıktığımız bu yolda sevenlerimizin bize desteği ve güveni olduğu sürece başladığımız bütün hizmetleri her zamanki gibi başaracağız. Sizden Aldığımız kuvvetle Çivril’i şimdiye kadar görmediği hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Her şey Çivril'imiz için. Bölgenin en büyük hayvan pazarı herkese hayırlı uğurlu olsun.’’ İfadelerinde bulundu. Açılan devasa tesis vatandaşlar tarafından da tam not aldı.
ETİKETLER :
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop