ÇİVRİLLİ KADINLAR KONYA’DA…

Çivril İlçe Müftülüğünün düzenlemiş olduğu Kuran Kurslarına katılarak başarı sağlayan 46 Kadın kursiyeri, Çivril Belediyesi unutamayacakları bir gezi ile ödüllendirdi.
2018-03-27 22:44:04
ÇİVRİLLİ KADINLAR KONYA’DA…
Çivril İlçe Müftülüğünün düzenlemiş olduğu Kuran Kurslarına katılarak başarı sağlayan 46 Kadın kursiyeri, Çivril Belediyesi unutamayacakları bir gezi ile ödüllendirdi.
 
Çivril Belediyesi başarılı 46 Kadın kursiyeri günü birlik Konya’ya götürerek tarihi Karatay Medresesi, İnce Minareli Medrese, Alaaddin Cami ve Tepesi, Şems-i Tebrizi Makamı, Sultan Selim Cami, Üçler Mezarlığı, Mevlana Türbesi ve Müzesi, Ateşbaz Veli Türbesi, Meram ve Tavus Baba Türbesini gezdirerek görme fırsatını buldular. Konu hakkında Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, ‘geziye katılan vatandaşlara teşekkür ederek, kültür gezilerinin devam edeceğini ifade etti.’ Başkan Güven, "Sevginin hoşgörünün manevi mimarı sayılan Yunus Emre'den, Anadolu mimarı olarak bilinen Hazreti Mevlana'ya bir yolculuk yapıldığını, tarihimizi, kültürümüzü, gönül coğrafyamızı bilmemiz millet olmanın en önemli faktörüdür. Bu doğrultuda düzenleyeceğimiz kültür gezileriyle, vatandaşlarımızın ülkemizin tarihi ve kültürel açıdan öne çıkan şehirlerini gezip görmelerini, tanımalarını sağlıyoruz" dedi.
ETİKETLER :
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop