PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ AKDAĞ'DA!


2018-04-16 12:16:50
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ DAĞDA!!
 
Denizli, Çivril İlçesi, Çivril Belediyesinin düzenlemiş olduğu PAÜ'de okuyan 120 öğrencinin Akdağ tanıtım gezisi isteğini geri çevirmeyen Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven öncülüğünde gerçekleşen gezide Akdağ Tabiat Parkına gidildi.
120  Öğrencinin mesirelik alana iner inmez mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Çivril Belediyesi Çivril tanıtım projesi kapsamında öğrencilere toplu bir gezintiyle Akdağ Tabiat Parkı tanıtılıp öğle yemekleri ikram edildi. Sonrasında gitar eşliğinde şarkı ve türküler söylendi. PAÜ öğrencileri saatlerce doğanın tadını çıkarıp duydukları memnuniyeti dile getirerek "Düzenlenen gezide gitmiş olduğumuz yerde oldukça keyifli zamanlar geçirdik, Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz." diye eklediler.
Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven; "İlçemizin tanıtımı için her fırsatı değerlendiriyoruz. Çivril'e ülkemizin çeşitli yerlerinden eğitim için gelen öğrencilerimize ilçemizin doğa güzelliklerini tanımalarına yardımcı oluyoruz. Akdağ Tabiat Parkı da halkımızın hoşça vakit geçirebildiği yerler arasında, doğa konusunda çok hassas davranmamız gerektiğini ve yeni neslin çok daha hassas yetiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, bu açıdan ilçemizin doğa güzelliklerini gezip görmelerini, tanımalarını sağlıyoruz." dedi.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı