Reklamı Geç


CW ENERJİ’DEN EĞİTİME DESTEK

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ve CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, Sakarya ili Kaynarca ilçesi Esenbel İlkokulu öğrencilerinin beden eğitimi derslerini
2018-04-16 12:21:31

CW ENERJİ’DEN EĞİTİME DESTEK”

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ve CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, Sakarya ili Kaynarca ilçesi Esenbel İlkokulu öğrencilerinin beden eğitimi derslerini daha iyi şartlarda yapabilmeleri için okula spor sahası yaptırarak minik öğrencileri sevindirdi. Firma okulun, güvenlik kamera sistemlerini ve çevre düzenlemesini de sağlayarak, öğrencilerin daha güvenli bir ortamda eğitim almasına katkıda bulunuyor.

Ticaretin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ve eğitime verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ve CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, Sakarya Kaynarca Esenbel İlkokulu’na spor sahası yaptırdı. Okulun güvenlik, kamera sistemleri ve çevre düzenlemesi desteği de veren firma aynı zamanda Sakarya İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası'nda 1. kümede küçük kızlar kategorisinde il birincisi, erkeklerde ise il üçüncüsü olarak Türkiye finallerinde Sakarya’yı temsil etme hakkı kazanan Esenbel İlkokulu’nun minik öğrencilerine forma ve spor malzemesi sponsorluğu da sağlıyor.

CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, “CW Enerji ailesi olarak bu tarz sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz. Eğitimin önemini ve yüksek kalitede olması gerektiğini çok iyi biliyor ve ticaretin yanı sıra sosyal sorumluluk çalışmaları da yürüterek, eğitime küçükte olsa bir katkı vermeye çalışıyoruz. Bu sporla ilgilenen güzel başarılar elde eden çok sayıda öğrencimiz var. Onların daha büyük başarılara isimlerini yazdırmaları için iyi bir spor sahasına ihtiyaçları olduğunu düşündük. Beden derslerini, spor antrenmanlarını daha iyi şartlarda yapsınlar istedik. Biliyoruz ki sporla iç içe olan çocuklar kötü alışkanlıklardan da korunmuş oluyor. Bilimsel verilere dayanarak spor ile uğraşmış gençlerin ileride suç işleme ihtimali yok denecek kadar az. Bu bilinçle eğitime, spora ve öğrencilere her zaman desteklerimiz sürecek. Bu halı sahamızın da eğitim camiasına ve öğrencilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Sakarya Kaynarca Esenbel İlkokulu Müdürü Kamil Önder ise, “Okul bahçemize spor sahası yapılmasının önemi bizim için gerçekten büyük ve örnek bir çalışmadır. Öğrencilerimize spor malzemesi temini, forma desteği gibi desteklerini her zaman sürdürüyorlar. Gerek fiziki anlamda gerek öğrencilerimizin sosyal yaşamına ve eğitim kalitesine katkı sağlayan bu güzel çalışmalar için CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ve CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz başta olmak üzere tüm CW Enerji ailesine öğrencilerimiz adına teşekkür eder, spor sahamızın hayırlı olmasını dilerim teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MAGAZİN haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı