ERYILMAZ, ERBAKAN'IN KEMİKLERİ SIZLIYOR DEDİ

Çivril’de vatandaşlarla uzun sohbetler yapan Saadet Partisi milletvekili adayı Ahmet Eryılmaz pazar esnafının ülkemizin en önemli ticaret kalemlerinden birini oluşturan topluluk olduğunu söyledi
2018-06-11 21:00:59

Eryılmaz: 20 yıldır rantiye kazanıyor

Saadet Partisi milletvekili adayı Ahmet Eryılmaz, seçim maratonuna Çivril'de devam etti. Eryılmaz, “Ülkemizde 20 yıldır rantiye kazanıyor. İktidar partisine yakın olanlar kazanıyor ama esnaf kan ağlıyor.

Çivril’de vatandaşlarla uzun sohbetler yapan Eryılmaz pazar esnafının ülkemizin en önemli ticaret kalemlerinden birini oluşturan topluluk olduğunu söyledi. Esnaf kardeşlerimizin tezgahlarında alın teriyle kazandıkları kazançların rantiyeye aktarılması bizim için kabul edilemez" diyen Eryılmaz, “Saadet Partisi iktidarında alın teri en kutsal değer olacak. Erbakan Hoca'nın kemikleri sızlatılıyor. Bizler ne Erbakan hocamızın kriterlerinden ne de milli ve manevi değerlerimizden zerre miktarı sapmadık. Aksine her gün daha da güçlenmiş olarak sahaya iniyoruz. 16 yıllık iktidarında hükümet sürekli bankaları zengin etti. Son bir haftada faizlerin yüzde 122 artması bunun en güçlü işareti. Bizler ise 11 ay 23 günlük iktidarımızda bile en önce emekli, işçi ve memurumuzu efsane maaş artışlarıyla destekledik. Bunu vatandaşımızın hakça yaşayabilmesi için yaptık. Onlar da huzur ve mutluluk içinde çarşı-pazardan ihtiyaçlarını giderdiler. Herkes kazandı. Millet kazandı. Ancak 20 yıldır rantiye kazanıyor. İktidar partisine yakın olanlar kazanıyor ama esnaf kan ağlıyor. Yıllardır döviz artıyor, vergiler artıyor tüm masraflar artıyor devlet zam yapıyor ama esnaf zam yapamıyor. Bu da durumu gittikçe kötüleştiriyor" dedi.

Eryılmaz açıklamasının devamında, esnaflardan aldıkları olumlu tepkilerden memnun olduklarını ifade ederek, "Saadet Partisi kriterleriyle inşallah Meclis'e girdiğimizde ezilenlerin hakkını yedirecek her kanunu reddedeceğiz. Mevcut zulüm düzenini değiştirmek için gece gündüz çalışmaya hazırız. Zenginin de fakirin de hakça yaşaması için bir devrim yapacağız inşallah” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı