Reklamı Geç


SANCAR VE BURGUL BAYRAM ZİYARETİNDE

Cumhuriyet Halk Partisi 3.sıra milletvekili adayı Teoman Sancar ve 8.sıra Milletvekili adayı Bilgehan Burgul bayram ziyaretleri kapsamında bugün Çeşmebaşı, Gölemezli, Yukarıçamlı, Develi, Akköy ve Kavakbaşı mahallelerini ziyaret ettiler.
2018-06-18 10:11:43

SANCAR VE BURGUL BAYRAM ZİYARETİNDE

Cumhuriyet Halk Partisi 3.sıra milletvekili adayı Teoman Sancar ve 8.sıra Milletvekili adayı Bilgehan Burgul bayram ziyaretleri kapsamında bugün Çeşmebaşı, Gölemezli, Yukarıçamlı, Develi, Akköy ve Kavakbaşı mahallelerini ziyaret ettiler.

CHP Denizli Milletvekili adayı Teoman Sancar ve Bilgehan Burgul bayram ziyaretleri kapsamında Pamukkale İçe Örgütü ile birlikte bugün Çeşmebaşı, Gölemezli, Yukarıçamlı, Develi, Akköy ve Kavakbaşı mahallelerini ziyaret ettiler. Vatandaşlarla tek tek bayramlaşıp sohbet ettiler, dertlerini dinlediler. Teoman Sancar” Bayramlar bizleri bütünleştiren, birleştiren en büyük değerledir. Bizler bu değerlere sahip çıkmalı, bu değerlerimizi kaybetmemeliyiz. Bugün buraya sizlerle birlikte bu değerlere sahip çıkmaya geldik. 24 Haziranda da sandıklarımıza sahip çıkacak, hep birlikte kazanacağız.

Cumhuriyet Halk Partisi, 95 yıllık Cumhuriyetimizle yaşıt olmasına rağmen, ilk günkü ruhla ve ilk günkü heyecanla halkımızı layık olduğu uygarlık düzeyine ulaştırmaya çalışan bir partidir. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı Anadolu Aydınlanması’nın izinde, tüm kadrolarıyla yurttaşlarımızın özgürlüğü, refahı, huzuru ve mutluluğu için yılmadan çalışan bir partidir. Ülkemiz bugün, kişiselleşmiş, keyfileşmiş tek adam rejiminin tehdidi altındadır. Demokrasimiz, derin bir krizin içindedir. Olağanüstü hal rejimi, hukuk devletini ve yargı bağımsızlığını yok etmekte; hukukun üstünlüğü yerine, üstünlerin hukukunu dayatmaktadır. Türkiye, bugün bir parti devletiyle yönetilmektedir. Türkiye, bu nedenle bir rejim krizi, bir meşruiyet krizi yaşamaktadır. Türkiye, demokratik ve uygar dünyadan uzaklaşmaktadır. Yurttaşlarımız, baskıcı ve hukuksuz bir anlayışla yönetilmektedir. CHP iktidarı ile vatandaşlarımız kaybettiği herşeye yeniden sahip olacak, hatta daha fazlasını kazanacak. Hakettiği değeri görecek, emeğinin karşılığını alacak” dedi.

8.sıra Milletvekili adayı Bilgehan Burgul gençlerle sohbet edip dertlerini dinledi, çözüm yolların anlattı. Gençlerin en büyük sıkıntısı olan işsizlik konusuna da değindi “İş garantili mesleki eğitimi hedefleyeceğiz. Teknoloji liseleri açacağız. Ülkemizin kalkınma stratejileri açısından öncelik verdiği kod yazılımı, mekatronik, biyoteknoloji, tarım vb. sektörlerde bu liselerin kurulmasını sağlayacağız. Mesleki eğitimde, meslek liseleri ile meslek yüksekokulları arasında uyumu ve devamlılığı esas alacağız. Mesleki ortaöğretimden mesleki yükseköğretime geçişi tamamen sınavsız yapacağız. Teknoloji liseleri ve meslek okulu öğrencilerini tam zamanlı sigorta kapsamına alacağız. Primlerini Hazine’den ödeyeceğiz. Organize Sanayi Bölgeleri’nde iş gücü talebi doğrultusunda iş garantili yatılı Teknoloji Liseleri’ni ve Mesleki Liseleri’ni yaygınlaştıracağız. Böylece işsizlik gibi bir sorununuz olmayacak. Rahat edeceksiniz” şeklinde konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı