PAÜ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda mezuniyet coşkusu

Pamukkale Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı mezunlarını düzenlediği coşkulu tören ile uğurladı.
2018-06-29 21:28:02

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

Pamukkale Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı mezunlarını düzenlediği coşkulu tören ile uğurladı.

Pamukkale Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet töreni, Çivril Şevkiye Özel Fen Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Törene; Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sami Gökhan Özkal, Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Dündar Kök başta olmak üzere ilçe protokol üyeleri, akademik ve idari personel, mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezuniyet kütüğüne plaket çakan yüksekokul birincisi Mehtap Akkaya mezun olan öğrenciler adına yaptığı konuşmasında, kendilerini yetiştiren ailelerine ve dört yıl boyunca kendilerine emek veren hocalarına teşekkür etti.

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sami Gökhan Özkal yaptıkları konuşmalarda, mezun olan öğrencilerin bu aşamaya gelmesinde katkıda bulunan akademik personel ve öğrenci yakınlarına teşekkür ederek, mezun olan öğrencilerin sonraki yaşamlarında da kendilerini geliştirmeye devam etmeleri gerektiği konusunda tavsiyelerde bulundular.

Dereceye giren öğrencilere ilçe protokolü tarafından başarı belgesi ve hediyelerin takdim edildiği tören, yaklaşık 100 mezun öğrenciye öğretim üyeleri tarafından mezuniyet belgelerinin verilmesinden sonra mezun öğrencilerin kep atmasıyla coşkulu bir şekilde sonlandı.

ETİKETLER :
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop