Reklamı Geç


DENİB AKADEMİ Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10 Temmuz 2018 Salı günü “Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.
2018-07-11 20:52:05

DENİB AKADEMİ Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10 Temmuz 2018 Salı günü “Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

Eğitimde katılımcılara Sürekli Gelişim Danışmanlık ve Eğitim’den Yekta Özcan Özözer tarafından sistemlerdeki karmaşa, büyük resmi görebilmek, değişim dinamikleri, değişimin farkında olmak, ortaya çıkan riskleri ve fırsatları değerlendirmek, eylemleri planlamak, uygulamak, geleceği planlamak, analiz edebilmek, karmaşayı basite indirgeyebilmek, 5N 1K ile bakış, zihin haritası, zaman yönetimi, zamanı etkili yönetmek için sistematik sorunların çözülmesi, kişisel değişim, delegasyon eksikliği, teknolojiden maksimum seviyede yararlanmak, günlük ve haftalık kayıtlar, iş bilgisi azlığı, bilinçaltı, ikna teknikleri, düşünme stili ve kurum içi etkili iletişim ile zamanın yönetilmesi konularında bilgilendirme yaptı ve katılımcılar ile grup çalışmaları gerçekleştirildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim firmaların mühendisleri, planlama, pazarlama, müşteri temsilcisi, arge, kalite yönetimi, genel müdürlerinin katılımıyla başarılı ve keyifli olarak tamamlandı.

DENİB AKADEMİ programlarına, 17 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan “İhracatta Finansal Okuryazarlık – İhracatta Ödeme Yöntemleri” eğitimi ile devam edecek.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MAGAZİN haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı