ÇİVRİL ESNAFININ TAKDİRİNİ KAZANDILAR

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ve beraberindeki heyet ilçe esnafına ziyarette bulundular.
2018-07-21 13:49:07
ÇİVRİL ESNAFININ TAKDİRİNİ KAZANDILAR

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ve beraberindeki heyet ilçe esnafına ziyarette bulundular.
Başkanvekili Özkan, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, ilçede ki tüm esnaf halkını ziyaret edip halkla bir araya gelmeye çalıştıklarını belirterek, şunları kaydetti ; "Tek bir hanede, tek kişi yaşasa da gidiyor, duasını alıyor, eğer bir sorunu varsa çözmeye gayret ediyoruz. Esnaf halkımızdan Çivril Belediye hizmetlerinin güzel ve hızlı bir şekilde yapıldığını gördük ve bunun memnuniyetine şahit olduk." 
Halka hizmet, Hakk’a hizmet anlayışı ile göreve gelen Dr. Gürcan Güven sözlerini şu ifadelerle dile getirdi; Birebir halk ve esnaf ziyaretleri yaparak yoğun şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Esnafımızı önemsiyoruz, onlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızı ziyaret edip, talep ve şikayetlerini dinliyoruz." Başkan Güven, Görev aldığı Çivril Belediye Başkanlığı süre zarfında yaptığı çalışmalarla ilçe halkının takdirini kazandı.
#ÇivrilBelediyesiBasınveYayın
#ÇivrilBelediyesiÇalışıyor
 
ETİKETLER :
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop