CUMHURBAŞKANIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'ye karşı olan dik duruşlu mücadelesini destekliyoruz. Her zaman onun yanındayız.” dedi.
2018-08-16 20:00:49
CUMHURBAŞKANIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ
CUMHURBAŞKANIMIZIN  DİK DURUŞLU MÜCADELESİNİ DESTEKLİYORUZ
ABD’nin Türkiye’ye karşı başta ekonomik olmak üzere topyekun saldırısına tepkiler çığ gibi büyüyor. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'ye karşı olan dik duruşlu mücadelesini destekliyoruz.  Her zaman onun yanındayız.” dedi.
HABER MERKEZİ
ABD’nin Türkiye’ye karşı başta ekonomik olmak üzere topyekûn saldırısına tepkiler çığ gibi büyüyor. Bu kapsamda Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’in çağrısıyla belediye önünde toplanan vatandaşlar ABD’nin Türkiye’ye karşı saldırısını protesto etti.  Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'ye karşı olan dik duruşlu mücadelesini destekliyoruz. Her zaman onun yanındayız. Bizde bugün burada ülkemize ve büyük milletimize yönelik tehditlere karşı tepkimizi ortaya koymak ve bir Mustafa Kemal Atatürk, bir Kazım Karabekir, bir Celal Bayar olma kararlılığı ile toplandık.  Bu Büyük millet, dualı inançlı millet, Allah'ın izni ile bütün tehditleri geri püskürtecektir.” dedi. Ortak noktamızın vatan, millet olduğunu vurgulayan Güven, “Vatan ve millet kaygısı taşıyanlar sağ-sol ayrımı şu parti bu parti ayrımı yapmazlar. Farklı farklı görüşlerimiz olsa dahi ortak noktamız vatan, millet ve bağımsızlıktır. Kurtuluş Savaşımızın büyük önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "YA İSTİKLAL! YA ÖLÜM" sözü temel parolamız olmalıdır. Verilecek bir canımız varsa, atalarımız gibi vatana millete feda olsun.” söyleminde bulundu. ABD’nin topyekun saldırdığını belirten Güven, “Ülkemiz bugün ABD'nin topyekun saldırısı altındadır. ABD, darbe ve terör girişimi ile ele geçiremediği ülkemizi şimdi de ekonomik saldırılar ile ele geçirmeye çalışmaktadır. Önceleri kapalı olan bu saldırılar şimdi doğrudan yapılmaktadır. Ancak, Son sözümüzü söylemedik. ABD'nin ülkemize yönelik tehditlerini tanımıyoruz. ABD'nin Mehmetçiğimizin katillerini silahlandırmasını lanetliyoruz. Bu zamana kadar dostluk elini esirgemeyen Türkiye'nin bütün iyi niyetlerine rağmen bunu anlamayan ABD'nin terör yuvası olan İncirlik üssünü istemiyoruz. Bu konuda aklını başına almayan ABD'ye karşı Türkiye'nin yeni müttefikleri hazırdır. ABD mallarını kullanmıyoruz.  Boykot ediyoruz, diri olmalıyız,  birlik olmalıyız.”  ifadelerini kullandı. ABD’nin Türkiye karşısında büyük yenilgiye uğrayacağını da vurgulayan Güven, ”Arkamızda koskoca bir tarih vardır. Büyük bir tarihi geçmişe sahibiz Arkamızda Bizans’ın köhne surlarını yıkan Fatih Sultan Mehmetler, Kanuni Sultan Süleymanlar, Alparslanlar, Yunus Emreler, Hacı Bektaşi Veliler… En nihayetinde yedi düvele karşı İstiklal mücadelesi veren Gazi Mustafa Kemaller vardır. Milletimiz büyük bir millettir, ABD kaybedecek, Türkiye kazanacaktır. Kurtuluş Savaşında nasıl bütün Dünya'ya örnek olduysak bugünde örnek olacağız. Tarihe zaferlerle adını duyuran Büyük Milletimizin Yeni zaferleri şimdiden hayırlı uğurlu olsun.”  şeklinde konuştu. Programa AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kale, MHP İlçe Başkanı Ergun Çiftçi, Vatan Partisi İlçe Başkanı Nevzat Erim, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Özkul, Esnaf Odası Başkanı Ertuğrul Mutlu, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve çok sayıda idari amir katıldı. #civrilbelediyesibasinyayin
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı