SOSYAL KOOPERATİFCİLİK TRENİ YOLA ÇIKTI

Sosyal Sorumluluk “Projesi olan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni “ bugün saat 10.da başlayan program çerçevesinde Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar PEKCAN Aile Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK
2018-10-01 18:57:56

TREN’İMİZ YOLA ÇIKTI

SAYIN BAKANIMIZ DENİZLİ’YE GELİYOR

Sosyal Sorumluluk “Projesi olan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni “ bugün saat 10.da başlayan program çerçevesinde Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar PEKCAN Aile Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK ........Gümrük Ticaret Eski Bakanımız Sayın Bülent TÜFEKÇİ Milletvekillerimiz Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Genel Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kooperatiflerimizin Genel Başkanları Köy-Koop Merkez Birliği Yönetim Kurulu Hay-Koop Denizli Birlik Başkanı Mehmet VAROL Üst Düzey Bürokratlarımız ve geniş Halk katılımı ile Ankara’dan yola çıkarıldı.

Bir Lokomotif ve Dört Vagondan oluşan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni Ankara’dan yola çıkarak Eskişehir- Kütahya- Balıkesir-Manisa- İzmir- Aydın- Denizli- Isparta- Afyonkarahisar ve Konya İllerine uğrayacak.

10.EKİM. 2018 Çarşamba Günü Sabah 8.30 da Denizli Garında olacak olan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni ile Sayın Bakanımız Ruhsar PEKCAN ve Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Arif Sami SEYMENOĞLU Denizli’ye gelecek. Gar da yapılacak olan karşılama Treninden sonra Valilik Toplantı Salonu ve Pamukkale Üniversitesinde Toplantılar yapılacak. Adı geçen Proje hakkında bilgilendirme toplantılar gerçekleştirilecektir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı