BİR TEKSTİL DEVİ DAHA KONKORDATOYA GİTTİ

Denizli’de zorda olan şirketlerden iflas ertelemeye ilişkin konkordato kararları gelmeye devam ediyor.
2018-10-10 19:07:38

 Denizli’de zorda olan şirketlerden iflas ertelemeye ilişkin konkordato kararları gelmeye devam ediyor. Bu kez İsmail ve Ferah Yılmaz kardeşlerin sahibi olduğu Moda Ev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi hakkında konkordato kararı verildi.

d20haber.com’un haberine göre, Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi’ne, Denizli Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 31235 / Merkez siciline kayıtlı Moda Ev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limitet Şirket konkordato talebinde bulunuldu. Şirket sahibi İsmail Yılmaz ve Ferah Yılmaz’ın talebini değerlendiren mahkeme, 2018/1097 esas sayılı kararıyla 21 Eylül’den geçe 3 ay geçici süre verdi.

Konkordatonun başarıya ulaşmasının mümkün olup olmadığının yakından incelenmesi amacıyla 7101 sayılı kanunla değişik İcra İflas Kanunu’nun 287/3 maddesi davacı şirketin sunmuş olduğu tablolardaki alacak sayısı ve alacak miktarları da göz önünde bulundurularak şirkete geçici komiser görevlendirilmesi yapıldı.

Geçici komiser olarak icra iflas ve konkordato konusunda uzman Celalettin Karakoyunlu, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bülent Tezcan ve Tekstil Mühendisi  görev yapacağı öğrenildi. İsmail Yılmaz, daha önce de sahibi olduğu İssimo Home markasıyla ev tekstili üretimi yapan Başarı Tekstil Sanayi ve Ticaret AŞ ile ilgili konkordato talebinde bulu mahkeme bu talebi uygun bulmuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı