ÇİVRİL BELEDİYESİ PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ ALDI

Çivril Belediyesi’nin hizmet içi eğitim programı çerçevesinde belediye personeline iş güvenliği eğitimi verildi.
2018-10-18 16:54:49

ÇİVRİL BELEDİYESİ PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ ALDI     
Denizli Çivril Belediyesi’nin hizmet içi eğitim programı çerçevesinde belediye  personeline iş güvenliği eğitimi verildi.
HABER MERKEZİ
Çivril Belediyesi’nin hizmet içi eğitim programı çerçevesinde belediye personeline iş güvenliği eğitimi verildi. Program, İnsan Kaynakları, Eğitim Müdürlüğü ve Çivril Kent Hizmetleri tarafından organize edildi.  Belediye personelinin iş kazalarına karşı bilgilendirilmesi maksadıyla düzenlenen eğitim semineri Vali Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. İş güvenliği uzmanları Sadık Çelik ve Aylin Ayyıldız tarafından İş Sağlığı ve güvenliği kapsamında verilen eğitimde çalışma mevzuatı, işçi ve işverenin yasal hak ve sorumlukları, acil durumlarda yapılması gerekenler, kaza yaralanma ve hastalıktan korunma prensipleri, yangın ve ilk yardım konuları yer aldı. Konuyla ilgili görüşlerini belirten Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Çalışmalarımız bizim için çok önemlidir. Personelimizin güvenliği ve eğitimi için gerekli tüm tedbirleri istisnasız alıyoruz.” şeklinde konuştu. Belediye personeli de böyle bir imkan sunduğu için Güven’e teşekkür etti.

ETİKETLER :
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop