PAÜ’de 7. Fikir Ekimi Haftası Başladı

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’na bağlı PAÜ Fikir Ekimi Topluluğu’nun bu yıl yedincisini düzenlediği PAÜ Fikir Ekimi Haftası, Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferans ile başladı
2018-11-08 18:48:25

PAÜ’de 7. Fikir Ekimi Haftası Başladı

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’na bağlı PAÜ Fikir Ekimi Topluluğu’nun bu yıl yedincisini düzenlediği PAÜ Fikir Ekimi Haftası, Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferans ile başladı.

PAÜ Fikir Ekimi Topluluk Başkanı Burhan Altıparmak ile Fikir Ekimi Proje Yaratım Uygulama, Küratör ve Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Meral Tanrıöğen’in yaptığı açılış konuşmaları ile başlayan etkinliğe, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Bilge Can başta olmak üzere çok sayıda akademisyen ve öğrenci katılım gösterdi.

Topluluk Danışmanlığını Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdurrahman Tanrıöğen’in yaptığı, bu yıl ‘‘Birine perdeler harika görünürken, diğerine harikalar perde görünür’’ fikriyle üç oturum olarak düzenlenen 7. Fikir Ekimi Haftası’nda PAÜ Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğrencileri tarafından yaratıcı düşünme ve çeşitli konuşma konularından oluşan on sekiz adet sunum yapıldı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı