Çameli Belediyesi enflasyonla mücadelede esnafın yanında

Çameli Belediyesi Ocak Ayın Meclis Toplantısında Enflasyonla topyekûn mücadele için Belediyenin taşınmaz kiralarında 2019 yılında yeni kiracıların kira artış oranından yararlanmayacağı belirtildi.
2019-01-04 11:44:14

Çameli Belediyesi Ocak Ayın Meclis Toplantısında Enflasyonla topyekûn mücadele için Belediyenin taşınmaz kiralarında 2019 yılında yeni kiracıların kira artış oranından yararlanmayacağı belirtildi.

Enflasyonla Mücadele Kapsamında 2019 Yılı İçin Sıfır Artış Çameli Belediyesi 5393 sayılı Belediye Kanunun 18.Maddesi gereğince enflasyonla mücadele kapsamında Çameli Belediyesinin taşınmaz kiralamak isteyen vatandaşlar ve esnaflara destek amacıyla 2886 sayılı D.İ.K. KAPSAMINDA Çameli Belediyesi tarafından 2019 yılında yapılacak olan taşınmaz kiralama ihalelilerinde TUİK Tarafından açıklanacak olan kira artış oranı ( TUFE –TÜFE ) ‘nin Sözleşmesi dolan,Yeniden değerlendirmeye alınan mevcut kiracıların kira artış oranından uygulanmaması oy birliği ile kabul edilmiştir.

BAŞKAN ARSLAN “EKONOMİDEKİ NORMALLEŞME SÜRECİNE DESTEK OLALIM İSTEDİK

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; Hükümetimizin almış olduğu Enflasyonla Mücadele Kapsamında Bizde buna dahil olmak istedik. Çameli Belediyesi olarak bizler de her zaman Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetimizin destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’ kapsamında açıkladığı enflasyonla mücadele için Belediyemizin taşınmazı Sözleşmesi dolan ve yeniden değerlendirmeye alınan vatandaşlarımızdan kira artış oranı yapılmayacağı Belediyemizin meclis Toplantısında oy birliği ile kabul edilmiştir.

Esnafımızın her zaman destekçisiyiz

Türkiye’nin Dünya ülkeleri arasında hızla ivme kazanmasını hazmedemeyenlerin ekonomik saldırıya geçtiklerini ve bununla beraber kolay günler geçirilmediğine dikkat çeken Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan “Çok şükür ekonomimiz, hükümetimizin aldığı tedbirlerle rahatlama sürecine girdi ve daha da iyiye gideceğine inancımız tamdır.Üretken Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimizi yaparken vatandaşlarımıza verilen hizmetlere zam yaparak değil, tasarruf yaparak yatırım bütçemizi artırma gayretinde olacağız.

Enflasyonla mücadele kapsamında 2019 Yılı için sıfır artış yaptık. Kolayı değil, zoru tercih ettik. Bizim asıl amacımız kar etmek değil, vatandaşa hizmet etmektir. Halkımız bizi, biz işimizi takip etmeye devam ediyoruz. Gerçekten ülke olarak bu konuda topyekun bir mücadelenin içerisindeyiz. Bu mücadeleye desteklerinden dolayı ilçe halkı adına meclis üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ÇAMELİ haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı