Zayıf akım projelerinin mimarı ‘Ferda Bilişim’

Denizli’de 4 yıl önce kuruluşu tamamlanan Ferda Bilişim, uzman ekibiyle anahtar teslimi zayıf akım projeleri hazırlayıp müşterilerine teslim ediyor.
2019-01-25 19:17:54

Zayıf akın projelerinin mimarı ‘Ferda Bilişim’ Denizli’de 4 yıl önce kuruluşu tamamlanan Ferda Bilişim, uzman ekibiyle anahtar teslimi zayıf akım projeleri hazırlayıp müşterilerine teslim ediyor. Kurdukları sistemler içinde yüz tarama teknolojisinden, yangın algılama sistemine, hırsız alarmından, personel kartlı giriş sistemlerine kadar birçok yeniliği Denizlililerin hizmetine sunan firma aynı zamanda bilişim konularında projelendirme ve mühendislik hizmetleri de veriyor. Ferda Bilişim, olarak sektöründe öncü bir firma olmak amacıyla ‘Sorunsuz müşteri memnuniyeti’ sloganıyla hizmet verdiklerini anlatan proje geliştirme uzmanı Funda Kabalay, “Firma olarak bina teknolojileri çatısı altında sektörün ileri gelen iş ortaklarımızla anahtar teslim zayıf akım projeleri hazırlıyoruz. Bu kapsamda, IP telefon santral sistemleri, network çözümleri, yangın algılama sistemleri, personel kartlı geçiş sistemleri, güvenlik kameraları, hırsız alarm ve çevre güvenlik sistemleri, yapısal kablolama çözümleriyle, firma ve kuruluşlara bilişim konularında projelendirme, mühendislik ve kurulum hizmetlerini uzman kadromuzla sağlıyoruz. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine daha verimli ve daha hızlı ulaştırmasına destek oluyoruz” dedi Kurumsal danışmanlık hizmeti veriliyor Ferda Bilişim çatısı altında kurumsal proje danışmanlık hizmeti de sunduklarını anlatan Kabalay, “Danışmanlık hizmetinin kapsamında bilişim anlamında ihtiyacı hissedilen ürünün belirlenmesi, kurulumu, her daim aynı performans ile çalışması, şirketin ürünlerinin sigortalanması, herhangi bir arıza da garanti takibi ve yerine bir başka cihazın konması, backuplarınızın bir başka yerde daha güvenli saklanması, bilgi teknolojileri departmanın da çalışan personelinizin düzenli seminer ve eğitimlere gönderilmesine kadar şirketi ilgilendiren konuların tamamını kapsar. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre teknoloji alt yapısı hizmeti beklentisin de; Firmanın ihtiyaçlarının analizi, doğru ürünün seçimi, kurulumların yapılandırılması, sonucunda sistemi yönetecek ya da projenin bitişinden itibaren kontrolünü sağlayacak kişinin eğitimine kadar devam eder. İhtiyaca göre projelerin devamında ve IT alt yapısını da kapsayan danışmanlık hizmetleri yapmakta, bu anlaşmalar süresince tüm hizmetler ve kontroller firmamız tarafından, denizli sex shop rapor halinde müşteriye sunulmaktadır” dedi.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı