DİVARCI, PAMUKKALE KAZANACAK ESNAFIMIZIN YÜZÜ GÜLECEK

Kıbrıs Şehitler, Lise, İnönü ve Çamlık caddesindeki esnaflar iş yapamamaktan dert yandı. Esnaflar, 31 Mart seçimlerinde oylarını CHP Pamukkale Belediye Başkan adayı Ahmet Divarcı’ya vereceklerini söylediler.
2019-02-12 21:22:41

CHP Pamukkale Belediye Başkan adayı Ahmet Divarcı:

“PAMUKKALE KAZANACAK, ESNAFIMIZIN YÜZÜ GÜLECEK”

Kıbrıs Şehitler, Lise, İnönü ve Çamlık caddesindeki esnaflar iş yapamamaktan dert yandı. Esnaflar, 31 Mart seçimlerinde oylarını CHP Pamukkale Belediye Başkan adayı Ahmet Divarcı’ya vereceklerini söylediler.

Gezdiği caddelerdeki işyerlerinde büyük bir sevgiyle karşılanan Ahmet Divarcı, Mahalle esnafı ve sokaktaki vatandaşların dertlerini tek tek dinledi, bölgedeki esnaflarla yakın zamanda yeniden bir buluşma gerçekleştireceklerini ifade etti.

CHP Pamukkale Belediye Başkan adayı Ahmet Divarcı ise gezisi sırasında kendisini dinleyen esnaflara, “Kimse bizden tepeden inme bir çözüm modeli beklemesin. Biz ne yapacaksak halkımız için halkımızla birlikte yapacağız” dedi.

‘BU SEFER OYUM SİZE’

Ekonomik anlamda işlerinin son dönemde oldukça durgunlaştığını ifade eden bölge esnafı, Pamukkale’nin artık değişime ihtiyaç duyduğunu dile getirdiler. Bir esnaf ise “17 yıldır AKP’lilere oy veriyorum, yeter artık. Huzurla çocuğumu gezdirecek bir park bile bulmakta zorlanıyorum. Bu sefer oyumu AKP’nin adayına değil, size vereceğim” diye konuştu.

‘PİRAMİDİ TERSİNE ÇEVİRECEĞİZ’

Pamukkale ilçesinin Mahalle Meclisleri’nce yönetileceğinin altını çizen Divarcı, “Biz burada bir örnek olmak istiyoruz. Örnek bir ilçe, örnek bir yerel yönetim anlayışı oluşturmak istiyoruz. Biz ayakları baş etmek istiyoruz. Piramidi tersine çevirmek istiyoruz. Bunun anlamı şu: Piramidin en tepesi sokaklardan seçtiğimiz temsilcilerden oluşacak Mahalle Meclisleri olacak. Onlar en tepede olacak, biz en aşağıda olacağız” şeklinde konuştu

ETİKETLER : Denizli denizli haberleri Fetö denizlispor Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray Türkiye Pamukmkale merkezfendi Gürlesin subaşıoğlu Tavas Buldan Acıpayam Çal Çameli
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı