CUMHUR İTTİFAKI TEK VÜCUT OLDU

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti ve MHP arasında kurulan Cumhur İttifakı’nın yerel anlamda da konsolide olarak bütünleştiğini söyledi
2019-03-12 10:56:53

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel:

 

CUMHUR İTTİFAKI TEK VÜCUT OLDU

 

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti ve MHP arasında kurulan Cumhur İttifakı’nın yerel anlamda da konsolide olarak bütünleştiğini söyledi. Cumhur İttifakı’nın tek vücut olarak sahada çalıştığını belirten Gökbel, “Aydınlık Türkiye için çocuklarımız için gençlerimiz için geleceğimiz için yeniden yollara düştük. Umutluyuz, çünkü davamızın hak olduğunu biliyoruz” dedi.

 

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Cumhur İttifakı’nı oluşturan AK Parti ve MHP arasındaki birlikteliğin, ortaklık ruhunun pekiştiğini ve artık sağlam temeller üzerine oturduğunu açıkladı.

 

“BU İTTİFAKI ANLAMAYANLAR, TARİHİNDEN HABERİ OLMAYANLARDIR!”

 

Cumhur İttifakı’nın günümüze has bir durum olmadığını, her iki siyasi geleneğin geçmişte de Türkiye’nin çıkarları için bir araya geldiğini ve dayanışma içerisinde olduğunu ifade eden AK Partili Gökbel, “Bu ittifakı anlamayanlar; tarihini bilmeyenler, tarihinden haberi olmayanlardır. Sene 1991… Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamız birlikte yürüyeceği bir yol arkadaşı aradığında o dönemde de yine ülkücülerle, Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş ile yürümüştür. Ve seçime ittifak içinde girmişlerdir. O dönem Milliyetçi Çalışma Partisi ve Rahmetli Alparslan Türkeş Beyefendi adına, ittifak görüşmelerinde bulunan, o zaman partinin genel sekreteri olan Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendiden başkası değildi. Şükürler olsun ki; liderlerimizin önderliğinde kurulan Cumhur ittifakı, Pamukkale'de, ilçe teşkilatları ve Meclis üyesi adaylarımız arasında da konsolide olmuş ve tek vücut haline gelmiştir. Bu birlikteliğin ve kaynaşmanın oluşmasından dolayı hem AK Parti hem de Milliyetçi Hareket Partisi teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

“GELECEĞİMİZ İÇİN YOLLARA DÜŞTÜK!”

 

Cumhur İttifakı mensupları olarak, belediye başkan adaylarının gönülleri ile vatandaşların gönülleri arasında köprü olduklarını belirten Gökbel, “Her sabah Seçim Koordinasyon Merkezimizden meclis üyesi adaylarımızı, ilçe yönetim kurulu arkadaşlarımızı, kadın ve gençlik kollarından fedakar ve cefakar arkadaşlarımızı yolcu ediyoruz. Pamukkale ilçemizin 68 mahallesine, hem Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Osman Zolan beyefendinin, hem de Pamukkale Belediye Başkan Adayımız Sayın Avni Örki beyefendinin gönülleri ile milletimizin gönülleri arasında köprü olmaya uğurluyoruz. Cumhur İttifakı’mızı, kardeşliğimizi ve başkan adaylarımızı milletimize anlatıyor ve onlardan desteklerini istiyoruz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şu sözleri bizim için yeni dönemin parolası, yol haritasıdır. ‘Dostlarım dün bitti. Bugün ne geçmişin karanlığına ağıtlar yakacağız, ne dünkü başarılarımıza destanlar yazacağız. Dostlarım dün bitti, geçti gitti. Bugün yeni bir gündür. Aydınlık Türkiye için çocuklarımız için gençlerimiz için geleceğimiz için yeniden yollara düşme günüdür. Yolumuz açık olsun Allah yar ve yardımcımız olsun.’ Biz de ülkemizin geleceği için yollara düştük. Kazanacağımıza inanıyoruz. Çünkü davamızın hak olduğunu biliyoruz" diye konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı