EĞİTİMDE İSTENEN KALİTEYİ İSTEK OKULLARI GETİRECEK

Denizli'de uzun süredir açılması beklenen İSTEK DENİZLİ OKULLARI 2019-2020 eğitim öğretim yılında faaliyete geçiyor. 15 Mart Cuma günü Merkezefendi Kültür Merkezi'nde velilere lansmanı yapılacak olan okulun tüm hazırlıkları tamamlandı.
2019-03-14 09:06:08

EĞİTİMDE İSTENEN KALİTEYİ İSTEK OKULLARI GETİRECEK

Denizli'de uzun süredir açılması beklenen İSTEK DENİZLİ OKULLARI 2019-2020 eğitim öğretim yılında faaliyete geçiyor. 15 Mart Cuma günü Merkezefendi Kültür Merkezi'nde velilere lansmanı yapılacak olan okulun tüm hazırlıkları tamamlandı. 

Denizli’de beklenen eğitim hizmetini vermeye hazırlanan  İSTEK OKULLARI kalitesi ve uluslararası  geçerliliği olan eğitim programı ile muhteşem kampüste start verecek. 15 Mart cuma günü saat 17.00 de Merkezefendi MKM de lansmanı yapılarak  ön kayıt almaya başlayacak olan okul için geri sayım başladı.

Denizli'nin saygın ve eğitimde kendini ispatlamış eğitim kadrosu ile yola çıkan İstek Denizli Okulları öğrenci-veli-öğretmen  ilişkisini en üst seviyeye taşıyarak, çocukların geleceğe yön vermesine yönelik çok ciddi çalışmalar yapacak.

Şirinköy yolu üzerinde bulunan tanıtım ofisinde yoğun çalışma programı ile  bilgi almaya ve önkayıt yaptırmaya gelen velileri bilgilendiren idareciler  ilginin yüksek olduğunu belirtti.

Denizli'de uzun yıllar eğitim sektöründe hizmet veren ve  İstek Denizli Okulları Kampüs Müdürü olarak yeni dönemde  eğitim sektörünü bir üst seviyeye yükseltmeyi hedefleyen Nevzat Neyzen Gökcen " İlimize Atatürkçü, çağdaş bireyler yetiştiren çok nitelikli bir okul kazandıracağız”dedi.

Denizli'de dünya standartlarında bir yapı ile hizmet verecek olan İstek Denizli Okulları Eğitim Kampüsü bünyesinde anaokul-ilkokul-ortaokul-Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi bulundurmaktadır. IB (Uluslararası Bakalorya Sistemi) ile ilimize ve öğrencilerimize çok zengin bir eğitim kampüsü kazandırılacaktır. Ayrıca akademik çalışmalar ve atölye çalışmaları ile eğitimde ilklerin yaşanacağı bir okul olacaktır. 

Nitelikli eğitim ve yenilikçi yaklaşımı ile ayrıca sosyal olanakları, havuzu, sportif ve sanat faaliyetleri ülkenin en modern eğitim kampüslerinden birisi olan İstek Okulları Denizli'ye yeni bir soluk getirecektir. 

Okul Müdürü Nevzat Neyzen Gökcen, kalite ve disiplinin altını çizerken çıktıkları bu yolda amaçlarının yeni Mustafa Kemaller yetiştirmek olduğunu vurguladı.

Merkezefendi Kültür Merkezi (yürüyüş yolu üzeri) salonunda 15 Mart cuma günü saat 17.00’ de lansman ile bu muhteşem okul velilere tanıtılacak. Tüm halkımızı bekleriz.

 

Erol Kes

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı