BAŞKAN FİLİZ ANNELER ŞEVKAT TİMSALİDİR DEDİ

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; İyiliğin, sevginin, fedakarlığın, şefkatin ve merhametin timsali tüm annelerin, anneler gününü kutladı.
2019-05-11 23:45:41
AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; İyiliğin, sevginin, fedakarlığın, şefkatin ve merhametin timsali tüm annelerin, anneler gününü kutladı.
 
Anneler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Başkan Filiz; mesajında devamla şu ifadelere yer verdi:
 
“Emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın; en masum duyguların timsali annelik ulvi bir müessesedir. Hepimiz günlük yaşamın yoğunluğu içinde çoğu zaman unutsak ta hangi yaşta, hangi makamda ve mevkide olursak olalım yaşadığımız her dertte ve sıkıntıda ilk yüreği sızlayan, ilk gözyaşı dökenin, ilk dualarını yollayanın annelerimiz olduğunu bizzat yaşayarak görmekteyiz.
Bizi millet yapan, bizi birbirimize kenetleyen değerlerin yaşatılmasında, kültürümüzün ve geleneklerimizin devam ettirilmesinde herkese düşen sorumluluktan daha fazlası şüphesiz annelere düşmektedir. 
 
Toplumsal hayatın en önemli görevini üstlenmiş, genç nesilleri yetiştirerek geleceğe hazırlanmalarında büyük katkıları bulunan annelerimizin karşılıksız sevgi ve şefkat hisleriyle bizlere sunmaya çalıştıkları hayatın karşılığını hiçbir bedel ile ödemek mümkün değildir.
 
Annelerimizin yaşamını kolaylaştırmak, yalnızca gereksinim duyduklarında değil, her zaman yanlarında olmak, onları sevmek ve emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek bir yaşam biçimini benimsemek hepimize düşen en büyük sorumluluktur.
 
Çocuklarının ilk yol göstericisi olan annelere, en iyi imkanları sunmak, kendilerini her bakımdan geliştirmeleri için gerekli ortamları hazırlamak, sosyal yaşamda daha etkin rol üstlenmelerini sağlamak, yetiştirecekleri nesillerin mutluluğunun temel şartlarını oluşturmaktadır. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle “Cennet Anaların Ayakları Altındadır” hadisi ile dinimizdeki önemli yeri müjdelenen baş tacımız annelerimizin bu anlamlı gününü kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Her günlerinin özel gün tadında geçmesini temenni ediyorum.”
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı