Reklamı Geç

ÜNLÜ SANATCI EFE'DEN BOMBA İDDİA

Ünlü sanatcı Efe, Garanti Bankası’nın Cumhuriyet Bayramı reklamında kullandığı zeybek müziği düzenlemesinin kendisine ait olduğunu iddia etti. Efe, reklamda kullanılan müziğin 2007 yılında Fayton Geldi klibinde kullanılan intro’nun bağlama eklenmiş kopyası olduğunu söyledi.
2020-10-28 12:37:39

 

Ünlü Sanatcıdan Bomba İddia

 

Ünlü sanatcı Efe, Garanti Bankası’nın Cumhuriyet Bayramı reklamında kullandığı zeybek müziği düzenlemesinin kendisine ait olduğunu iddia etti. Efe, reklamda kullanılan müziğin 2007 yılında  Fayton Geldi  klibinde kullanılan intro’nun  bağlama eklenmiş kopyası olduğunu söyledi.

 

 

Ünlü sanatcı Efe Güngör, 2007 yılında çekip yayınlanan FAYTON GELDİ isimli klipte kullandığı intro (Çakal Çökerten Zeybeği ) düzenlemesinin birebir alınarak üzerine  sadece bağlama kaydı ve birkaç küçük dokunuşu ile  Garanti Bankası reklam filminde kullanıldığını iddia etti. Düzenlemenin aranjörü Barış Engürlü. Klip ise  Denizli Kocabaş belediyesinin sponsorluğunda Kocabaş sınırlarında çekilmişti. 

Sanatcı Efe, kendi düzenlemesi olan Çakal Çökerten Zeybeği introsunun üzerinde yapılan birkaç küçük değişiklik ile Garanti Bankası’nın son reklamında kullandığını söyledi. Ulu Önder Atatürk’ün zeybek oynadığı görüntüde kullanılan  zeybek  müziğinin 2007 yılında  çekimi yapılan ve yayınlanan Fayton Geldi isimli klipte kendisi tarafından kullanıldığını belirtti.

Dün sohbet esnasında  arkadaşları tarafından bilgilendirildiğini belirten Efe, bilgisi olmamasına rağmen  Cumhuriyet Bayramı gibi anlamlı bir günde  televizyonlarda Garanti Bankası reklamı olarak yayınlanan introda katkısı olduğu için gurur duyduğunu söyledi.

Bilgisi dışında kendi düzenlemesinin kullanılmış olmasına rağmen  anlamlı gün ve anlamlı bir reklamda kendisine ait bir düzenlemenin kullanılmasını önce şaşırdığını, sonra ÇORBADA TUZUM BULUNDUĞU için sıkıntı yok dedi.

 

garanti bankası reklamı

Efe'nin Fayton Geldi klip müziği

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MAGAZİN haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Sonnokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı