Denizli Devlet Hastanesi'ne yeni yönetici

DENİZLİ Devlet Hastanesi'nde Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın Isparta Şehir Hastanesi Başhekimliği'ne atanmasıyla boşalan Denizli Devlet Hastanesi Yöneticiliği'ne Uz. Dr. Mehmet Erkaleli getirildi.
2017-04-29 21:54:39

Denizli Devlet Hastanesi'ne yeni yönetici

 

 

 

DENİZLİ Devlet Hastanesi'nde Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın Isparta Şehir Hastanesi Başhekimliği'ne atanmasıyla boşalan Denizli Devlet Hastanesi Yöneticiliği'ne Uz. Dr. Mehmet Erkaleli getirildi.


 

Denizli Devlet Hastanesi'nde 2 buçuk yıldır başhekim yardımcısı olarak görev yapan Uz. Dr. Mehmet Erkaleli, hastane yöneticisi oldu. Hastane yönetimi ve idarede çalışan personellerle yapılan toplantıda Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Berna Öztürk, Dr. Mehmet Erkaleli'nin Hastane Yöneticisi olarak atandığı açıkladı. Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Berna Öztürk, Denizli Devlet Hastanesi'nin bir okul gibi olduğunu, burada çalışan herkesin bir şeyler öğrenerek ayrıldığını belirterek, "Denizli Devlet Hastanesi'nde idarecilik yapmak, burada bir personel olarak çalışmak, bu hastanenin içinde yer almak hekimler için idareciler için büyük bir tecrübedir. Burası bölge hastanesi gibi çalışır. Hepinizle birlikte bir ekip olarak burada çok güzel çalışmalar yaptık. Bugüne kadar ki; bütün amacım hastanede huzurlu çalışılması ve güzel işler yapılması yönündeydi. Ne kadar iş üretebiliriz, hastaneyi nasıl bir adım öne çıkartabiliriz hep ona baktık. Çok şükür çalışmalarımız sonucunda Türkiye'ye örnek olacak bir Denizli Kamu Hastaneleri Birliği oluştu. Dr. Mehmet Erkaleli'ye güveniyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.


 

Denizli Devlet Hastanesi Yöneticiliği'ne getirilen Dr. Mehmet Erkaleli ise, 2.5 yıldır başhekim yardımcılığı yaptığını belirterek, "Göreve geldiğim ilk günden beri diğer idareci arkadaşlarımla birlikte elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştık. Şimdi de başhekim olarak hastanemizi bir adım daha öne götürmek için işlerimize dört elle sarılarak, ekip ruhu içerisinde çalışacağız" diye konuştu.


 

Aydınlı olan Mehmet Erkaleli, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi, iç hastalıkları alanında uzmanlık yaptı. Çeşitli hastanelerde pratisyen hekimlik, uzman hekimlik yapan Erkaleli, 2.5 yıldır Denizli Devlet Hastanesi'nde başhekim yardımcılığı görevini yürütüyordu.

ETİKETLER : Denizli Denizlispor Fetö Subaşıoğlu Merkezefendi Pamukkale Gürlesin Sonnokta Son Nokta Denizli haberleri Denizliden haberler son dakika Sarayköy Tavas Acıpayam Çal Kale Honaz
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı