SERİNHİSARLILAR BU YEMEKTE BULUŞTU

DENİZLİ'de, Serinhisar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SEKÜYAD), 20. kuruluş yıl dönümü nedeniyle birlik ve dayanışma gecesi düzenledi.
2017-05-01 18:32:57

SEKÜYAD 20. yaşını kutladı

 

 

 

DENİZLİ'de, Serinhisar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SEKÜYAD), 20. kuruluş yıl dönümü nedeniyle birlik ve dayanışma gecesi düzenledi.


 

SEKÜYAD, kuruluşunun 20. yılında birlik ve dayanışma gecesi düzenledi. Kelleci Kardeşler Restoran'da düzenlenen geceye, Serinhisar Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Kobaş, Derneğin Onursal Başkanı Ertuğrul Ekiz ve Serinhisarlılar katıldı. Etkinlik yemek ikramlarıyla başlarken, gecenin açılışında konuşan Dernek Başkanı Nizamettin Ekiz, dernek olarak 20 yıl önce yola çıktıklarını, bugün iyi noktalara geldiklerini belirtti. Ekiz, dernek olarak 85 öğrenciye burs sağladıklarını belirterek, "Bundan 20 yıl önce kurulan derneğimize bugüne kadar katkı koyan herkese teşekkür ediyorum. Onların desteği ile bugün üye sayımız 400'e ulaşmıştır. Güçlü olan derneğimiz bugün 85 üniversite öğrencisine burs vermektedir. Bunun yanında sosyal faaliyetlerimiz ve yardımlarımız da devam ediyor. Dernek faaliyetlerimizden en önemlisi Serinhisar ilçesinde halen yapımı devam eden yüksekokul binası yapımı çalışmasıdır" dedi.


 

Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş ise, Serinhisar'ın geleceği için tüm Serinhisar halkının birlik ve beraberlik içine kenetlenmesi gerektiğini kaydetti. Kobaş, ilçe halkının dış dünyaya açılabilmesi adına yapılacak yüksekokulun oldukça önemli olduğunu söyledi.


 

Konuşmaların ardından yöresel halk dansları gösterileri sergilendi. Gecede şiirler okuyan Serinhisarlı Şair Baki Evkaralı ile birbirinden güzel şarkıları ile Hakan Eyiden geceye renk kattı. Program gecenin ilerleyen saatlerinde sona erdi

ETİKETLER :
Diğer BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı