Reklamı Geç


ATIL BİNAYDI... TAVAS'IN GELECEĞİ İNŞA EDİLİYOR

Tavas Belediyesi’nin Özelleştirme Daire Başkanlığı’ndan ücretsiz olarak devraldığı, uzun zamandır atıl halde bulunan eski tekel binası ile ilgili hazırladığı projenin animasyon video görüntüleri ve 3 boyutlu çizimleri tamamlandı.
2017-05-15 14:08:40

GELECEĞİ İNŞA EDİYORUZ

Tavas Belediyesi’nin Özelleştirme Daire Başkanlığı’ndan ücretsiz olarak devraldığı, uzun zamandır atıl halde bulunan eski tekel binası ile ilgili hazırladığı projenin animasyon video görüntüleri ve 3 boyutlu çizimleri tamamlandı.

Kalabalık bir ekip tarafından Tavas’ın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik uzun süre yapılan araştırmalardan sonra ortaya çıkan projede; sinema, kurs merkezi, nikah salonu, açık ve kapalı düğün salonu, kütüphane, gündüz bakım evi, spor salonu ve kafeterya gibi kültürel ve etkinlik alanları yer alacak.

“Geleceği İnşa Ediyoruz” diyen Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Biz bir proje hazırladığımızda üç şeye önem veririz. Çocuklarımızın geleceği, kadınlarımızın mutluluğu ve yaşlılarımızın huzuru.

Bu Kültür Merkezi’nde her yaştan her kesimden insanımızı düşündük. Burada çocuklarımız oynayacak, gençlerimiz öğrenecek, kadınlarımız sosyalleşecek ve yaşlılarımız dinlenecek. 2014’te vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerimiz vardı. Hepsini bir bir gerçekleştiriyoruz. Tavasımızda şu an Büyükşehir Belediyemizin yaptığı Kent Ormanı bitmek üzere ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun da temelleri atıldı. Ayrıca Bağlar Mesireliğimize antik bir tiyatro yapıyoruz ve tüm alanı yeniden dizayn ederek ışıklandırmalarla süslüyoruz. Amacımız iki yılda ilçemizde bir sosyal ve kültürel devrim yapmak.

Biz her şeye bir bütün olarak bakıyoruz. Vizyonumuzu her daim geniş tutuyoruz. Bizim için Tavasımızın bugünü değil yarını önemlidir. Bu sebeple de attığımız her adımı yıllar sonrasını düşünerek atıyoruz.

En kısa sürede burada çalışmaları başlatacağız. Vatandaşlarımız müsterih olsun. 2018 yılı bitiminde Tavas, tarihinin en görkemli seviyesine ulaşacak. Rabbim şimdiden hayırlı uğurlu etsin. Her şey Tavasımız ve hemşerilemiz için…” dedi.

ETİKETLER : Denizli Denizlispor Fetö Subaşıoğlu Merkezefendi Pamukkale Gürlesin Sonnokta Son Nokta Denizli haberleri Denizliden haberler son dakika Sarayköy Tavas Acıpayam Çal Kale Honaz
Diğer BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı