Reklamı Geç


Pamukkale'de Çamlığa yürüyüş ve bisiklet yolu

DENİZLİ'nin Pamukkale İlçesi Kınıklı Mahallesi'nde doğayla iç içe çamlık bölgesinde yeni yürüyüş ve bisiklet yolu yapılıyor.
2017-05-17 21:53:44

Çamlığa yürüyüş ve bisiklet yolu

 

 

 

DENİZLİ'nin Pamukkale İlçesi Kınıklı Mahallesi'nde doğayla iç içe çamlık bölgesinde yeni yürüyüş ve bisiklet yolu yapılıyor.


 

Pamukkale Belediyesi tarafından Kınıklı Mahallesi sınırları içinde yer alan, bölgede doğayla iç içe olan çamlık mesireliğinde yürüyüş yolu ve bisiklet yolu yapılacak. Bu alanda incelemelerde bulunan AK Partili Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bisiklet yolu çalışmalarında şu ana kadar 850 metre yol açımı tamamlandığını ve bu alanı ring halinde 1500 metreye kadar ulaştırmayı planladıklarını belirtti. Gürlesin, "Bizler belediyecilik anlamında bisiklet yolları ve yürüyüş yollarıyla şehrimizin geldiği noktayı farklı bir boyuta taşımak istiyoruz. Bu anlamda doğayla iç içe olan Kınıklı Mahallemizin askeri alanın hemen yanında çamlığın kenarında mükemmel bir ortamda bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızın nispi olarak rahatlatılması anlamında yürüyüş yolları ve bisiklet yolları çalışmalarına başladık" dedi.

ETİKETLER :
Diğer PAMUKKALE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı