Reklamı Geç


EVTEKS'e Denizli çıkarması

İSTANBUL'da bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı'nda (EVTEKS), 86 Denizli firması stant açtı. Fuarın açılışına katılan Denizli protokolü, stant açan firmaları ziyaret ederek başarılar diledi.
2017-05-17 22:32:33

EVTEKS'e Denizli çıkarması

 

 

 

İSTANBUL'da bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı'nda (EVTEKS), 86 Denizli firması stant açtı. Fuarın açılışına katılan Denizli protokolü, stant açan firmaları ziyaret ederek başarılar diledi.


 

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi'nin de katılımıyla EVTEKS, ziyarete açıldı. Denizlili 86 firma, stant açtı. Denizli Protokolü de fuara çıkarma yaptı. Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti Osman Zolan, Denizli Ticaret Odası Başkanı ve Denizli Sanayici Tüccar ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası (DTO) Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli İhracatçılar Birliği Başkan Vekili İbrahim Uzunoğlu'nun yer aldığı protokol üyeleri, Denizlili firmaları tek tek ziyaret ederek bilgi aldı, fuarın verimli geçmesini diledi.


 

Başkan Zolan, Denizli'de tekstilin binlerce yıllık geçmişi olduğunu belirterek, tekstil sektörünün il ekonomisi için lokomotif olmaya devam edeceğini ifade etti. DTO Başkanı ve Denizli Sanayici Tüccar ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü Uğur Erdoğan, Denizli'nin tekstilde artık lider bir kent olduğunu, fuarda açılan stantlarla da Denizli'nin bu konudaki farkını ortaya koyduğunu belirterek, "Firmalarımızın fuardan önemli iş bağlantılarıyla döneceklerine inanıyorum" dedi.


 

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci de, ihracatın ülke ekonomisi için önemli bir unsur olduğunun altını çizerek, fuara katılan ve ülke ekonomisi için önemli bir görevi yerine getiren ihracatçıları yalnız bırakmadıklarını dile getirdi.


 

EVTEKS Fuarı 20 Mayıs tarihine kadar açık olacak.

ETİKETLER : Denizli Denizlispor Fetö Subaşıoğlu Merkezefendi Pamukkale Erol Kes Gürlesin Sonnokta Son Nokta Denizli haberleri Denizliden haberler son dakika Sarayköy Tavas Acıpayam Çal Kale Honaz
Diğer DTO haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı