EKONOMİ BAKANI ZEYBEKCİ, BABA OCAĞINDA

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci baba ocağı, Tavas Pınarlar mahallesinde gelenekselleşen ve her yıl düzenli olarak verdiği iftar yemeğinde vatandaşlarla buluştu.
2017-06-19 09:01:55

EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKCİ’DEN, BABA OCAĞINDA İFTAR YEMEĞİ

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci baba ocağı, Tavas Pınarlar mahallesinde gelenekselleşen ve her yıl düzenli olarak verdiği iftar yemeğinde vatandaşlarla buluştu.

İftara katılımlarınızdan dolayı hepinizden Allah Razı Olsun sözleri ile konuşmasına başlayan Zeybekci, “Rabbim, İnşallah geçmişlerimizin ruhuna değdirsin. Bütün geçmişlerimiz ile beraber bizleri Cennetinde kavuştursun. Köyümüzden ayrılamıyoruz. Köyümüzü ne kadar çok sevdiğimizi sizler bilirsiniz. Buraya gelip de şu dağlarımızı, bağlarımızı, ovamızı görüp de şöyle burnumuzun direğini sızlatmadık mı olmuyor.

Allah nasip ederse, kabrimiz Pınarlar’da olsun

Sizlerin haberi bile yokken geçen hafta buradaydık. Kabristana ziyaret ettik. Kabristana ziyaret ederken hanıma dedim ki; Bak anacığımın başucu boş. Çocuklara da gösterdim. Allah izin verirse, nasip ederse kabrimizde burada olsun inşallah diyoruz. Yani köyümüzü seviyoruz. Biz bu köye aşığız. Denizli’mize de aşığız. Denizli’mize aşığız ama bu vatanın da delisiyiz, sevdalısıyız. Bu Milletin sevdalısıyız. Sizin kardeşiniz olarak, memlekete hizmet etmek için koşturuyoruz” dedi.

Türkiye her şeyiyle bırakın namerde, merde bile muhtaç olmayacak

Türkiye’nin bir yıl öncesinden daha iyi bir durumda olduğunu söyleyen Bakan Zeybekci sözlerine şöyle devam etti, “ Hele hele 15 Temmuz ihanetinden sonra Türkiye toparladı, yoluna girdi. Türkiye her şeyiyle bırak namerde, merde bile muhtaç olmayacak bir güzargaha girdi. Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bırakın namerde muhtaç olmayı merde bile muhtaç olmayacak. Artık Dünya’nın 16. büyük, Avrupa’nın 6. büyük ekonomisi olmuş durumdayız. Büyümemiz ve gelişmemiz gayet iyi gidiyor. Fakat bu istediğimiz gibi mi? Hayır. İstediğimiz gibi değil. İlla ki istediğimiz gibi olacak.

Bundan üç dört saat önce Cumhurbaşkanımız ile beraberdik. Köyümüze gideceğim iftarımız var dedim. Dedi ki, “Selamımı söyle”. Sizlere Cumhurbaşkanımızın selam ve sevgilerini getirdim. O da Ramazanınızı tebrik ediyor” dedi.

Denizli’nin merkezinde ne varsa en uzak yerinde de o olacak

Pınarlar’lılar adına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a ve ekibine teşekkür eden Bakan Zeybekci, “Allah Razı olsun. Girişlerimiz, köyümüzün sokakları ve caddeleri bence, Denizli’den çok daha güzel olmuş. Çünkü Denizli’nin merkezinde ne varsa en uzak yerinde de o olacak dedik. Tavas’ından, Acıpayam’ına, Kale’sine, Beyağaç’ına kadar aynı güzellikler var. İnşallah daha güzel olacak.

Şimdiden Kadir Geceniz mübarek olsun. Ramazan Bayramı’nda da inşallah buradayız. Ramazan Bayramı’nda görüştüklerimiz ve görüşemediklerimiz olur. Onun için şimdiden Ramazan Bayramınız da mübarek olsun” dedi.

İftardan sonra Akşam Namazı’nı Pınarlar Merkez Camiinde kılan Bakan Zeybekci, namazdan sonra Teravih Namazı’na kadar vatandaşlarla hasbihal etti. Teravih Namazı ‘nın ardından Pınarlar’dan ayrıldı.

ETİKETLER : Denizli Denizlispor Fetö Subaşıoğlu Merkezefendi Pamukkale Erol Kes Gürlesin Sonnokta Son Nokta Denizli haberleri Denizliden haberler son dakika Sarayköy Tavas Acıpayam Çal Kale Honaz
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı