BAŞKAN GÜRLESİN’DEN ÇİFTÇİLERE DESTEK

Başkan Gürlesin, Pamukkale Belediyesi olarak çiftçilerimize birçok konuda destek vermeye çalışıyoruz. Lavanta, kekik ve adaçayı gibi aromatik bitkilerimizi daha fazla pazara ulaştırmak için çalışmalar yapmaya hazırız dedi.
2017-07-14 00:53:52

BAŞKAN GÜRLESİN’DEN ÇİFTÇİLERE DESTEK

 

İlçe sınırları içinde turizm, sanayi ve tarımı barındıran Pamukkale’nin Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Gözler’de düzenlenen “Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Hasat Günü”nde çiftçilerle bir araya geldi. Gözler ve bölgesinin aromatik bitkiler için önemli bir konumda olduğunu söyleyen Başkan Gürlesin,  “Pamukkale Belediyesi olarak çiftçilerimize birçok konuda destek vermeye çalışıyoruz. Lavanta, kekik ve adaçayı gibi aromatik bitkilerimizi daha fazla pazara ulaştırmak için çalışmalar yapmaya hazırız” dedi.

 

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kekik ve lavanta diyarı Gözler mahallesinde Denizli İl Tarım Müdürlüğü tarafında geleneksel olarak düzenlenen “Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Hasat Günü” etkinliğine katıldı. Başkan Gürlesin, bölgedeki çiftçilerle birlikte kekik, lavanta ve adaçayı tarlalarını gezerek üreticilerden bitkiler hakkında bilgi aldı. Hasat Günü etkinliğinde Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in yanı sıra Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Yılmaz Erkaya, Denizli Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici ve birçok üretici de yeraldı

ETİKETLER :
Diğer PAMUKKALE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı