DENİB'DEN 15TEMMUZ AÇIKLAMASI

Denib Baskanı Süleyman Kocasert acıklamasında 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen hain darbe girişiminin üzerinden tam bir yıl geçti. Milletin iradesine kasteden hainler, milletin kararlılığı sayesinde engellendi.
2017-07-14 15:48:49

Denib Baskanı Süleyman Kocasert acıklamasında 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen hain darbe girişiminin üzerinden tam bir yıl geçti. Milletin iradesine kasteden hainler, milletin kararlılığı sayesinde engellendi. Milletimizin azmi ve canı pahasına hiç düşünmeden mücadele etmesi, şüphesiz tarihe altın harflerle kazınmış şanlı bir zaferdir.

Hepimizin inandığı ortak değerler demokrasi ve cumhuriyettir. Bu değerlere olan bağlılığından dolayı, darbe girişimine soğukkanlı bir şekilde müdahale eden Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Emniyetimizin kahraman mensuplarına bir kez daha minnetlerimizi sunuyoruz. Özgürlüğüne ve iradesine sahip çıkmak için hiç düşünmeden mücadele eden, vatanını korumak için canından vazgeçmeyi göze alan ve tankların altına yatan halkımıza müteşekkiriz.

Doğrudan halkımızı hedef alan bu hain yapının son kez dersini aldığına yürekten inanıyoruz ve şunu çok iyi biliyoruz ki, ülkemiz sebebi her ne olursa olsun asla bağımsızlığından vazgeçmeyecek, iradesini yok saydırmayacaktır.

Karanlık 15 Temmuz gecesinden sonra güneşin ülkemiz için yeniden doğmasını sağlayan aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor ve bir kez daha sonsuz minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Saygılarımla,

Süleyman Kocasert

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizli Son Nokta Gazetesi
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2018 Son Nokta Gazetesi
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Gazi SOFT Haber Yazılımı
Escort Bülteni
.