100 BİN TL'NİN ALTINDA YENİ OTOMOBİL ALMA FIRSATI

100 BİN TL'NİN ALTINDA YENİ OTOMOBİL ALMA FIRSATI

Ticaret Bakanlığı tarafından ihale ile satışa çıkarılan ikinci el araçlarda 100 bin TL nin altında. İşte Bakanlık tarafından piyasa değerlerinin çok altında ihale ile satışa çıkarılan araçlar.

Bakanlık hepsini satışa çıkardı! 100 bin TL'nin altına  fırsatı

Koronavirüs salgını nedeniyle sıfır araç üretiminin azalması ve artan döviz kurları nedeniyle ikinci el araç fiyatları yükselmişti. Ucuza araç sahibi olmak isteyen ancak artan fiyatlar nedeniyle istediği aracı alamayan binlerce kişi, Ticaret Bakanlığı tarafından ihale ile satışa çıkarılan ikinci el araçlara yöneldi. İşte Bakanlık tarafından piyasa değerlerinin çok altında ihale ile satışa çıkarılan araçlar.

 

Bakanlık hepsini satışa çıkardı! 100 bin TL'nin altına otomobil fırsatı

 

Araba sahibi olmak isteyen birçok vatandaş uygun araç fiyatlarını araştırıyor. Ticaret bakanlığı ise araba almak isteyen tüketicilere harika bir fırsat sunuyor. Her ay ikinci el araçları ihaleyle satışa sunuyor. Satışa çıkan araçlar arasında BMW'den Volkswagen'e, Toyota'dan Ford'a kadar birçok markanın modeli bulunuyor. İşte Ticaret Bakanlığı'nın ihale yoluyla satışa çıkardığı araçlar...

 

 

 

İhale başlangıç bedeli araçlar için satışa esas bedelin yüzde 75'idir. İhaleye yönelik şartlar okunarak satın alma işlemleri gerçekleştiriliyor.

 

(daha geniş bilgi için tıklayın)

kaynak alıntı; 

https://www.takvim.com.tr/otomobil/2021/02/08/bakanlik-hepsini-satisa-cikardi-100-bin-tlnin-altina-otomobil-firsati/3