Atatürk Orman Çiftliği Denizli’de AVM Açıyor

Atatürk Orman Çiftliği Denizli’de AVM Açıyor

Denizli’de ilk şubesini Selçukbey Mahallesinde açmasının ardından hızla büyümeye devam eden Atatürk Orman Çiftliği alışveriş merkezi açıyor. Yoğun ilgi üzerine mağazalarını

Atatürk Orman Çiftliği Denizli’de AVM Açıyor

 

Denizli’de ilk şubesini Selçukbey Mahallesinde açmasının ardından hızla büyümeye devam eden Atatürk Orman Çiftliği alışveriş merkezi açıyor. Yoğun ilgi üzerine mağazalarını şehrin farklı yerlerinde konumlandıran Atatürk Orman Çiftliği her geçen gün hizmet alanını genişletiyor.

 

1925 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla kurulan Atatürk Orman Çiftliği, Atasoy Çiftliği öncülüğünde 2020 yılında ilk mağazasını Selçukbey Mahallesinde açmıştı. Atatürk Orman Çiftliği sağlıklı ve güvenilir gıdayı tüm Denizli’de ulaşılabilir kılmak adına çalışmalarını sürdürüyor.

 

Konuyla ilgili heyecanını dile getiren Ahmet Küçüker “Denizli’de çok rağbet gören bir marka olduk. Ürün ve hizmetlerimizden Denizli halkının memnun olması bizi gururlandırıyor. Bir de alışveriş merkezimiz neden olmasın dedik ve bu konuda çalışmaya başladık. Umarım Denizlimize hayırlı olur.” dedi.