BAŞKAN GEMİ'DEN RAMAZAN AYI MESAJI

BAŞKAN GEMİ'DEN RAMAZAN AYI MESAJI

Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Gemi mesajında ...

Sevgili Hemşehrilerim;
Sabır, ibadet, rahmet ve bereket ayı olarak kabul ettiğimiz bir ramazan ayına daha "Hoş Geldin Ya Şehr-i Ramazan" diyerek bu gece ilk sahur ve ilk oruç ile karşılayacağız.
Hoş Geldin diyerek karşılayacağımız ve bayram ederek uğurlayacağımız ramazan ayı sadece bir oruç ayı, sadece bir nefis terbiyesi ayı değildir. Yurtta, bölgemizde ve dünyada öncelikle sağlığın ve barışın baki kalmasını dilediğim bu ay, yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü ve kardeşlik duygularımızı güçlendirdiğimiz ve sonunda kucaklaşarak bayram ettiğimiz bir aydır.
Serinhisar Belediyesi olarak bu mübarek ayda da vatandaşlarımızın yanında olmaya ve gece gündüz hizmet etmeye devam edeceğiz. Fakat bu yıl ki ramazan ayında da korana virüs tedbirleri nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza iftarda sıcak yemek servisi yapamayacağımızı üzülerek bildiriyorum. Ancak bu kapsamda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza temel gıda ve gıda paketi yardımlarımızın aralıksız devam edeceğini bildirerek Mübarek Ramazan ayınızı en içten duygularımla kutlar, öncelikle sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileklerimle, saygılarımı sunarım.