Başkan Mustafa Şevik'den Buldan İtfaiyesi'ne ziyaret

Başkan Mustafa Şevik'den Buldan İtfaiyesi'ne ziyaret

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İtfaiye Haftası sebebiyle Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Buldan İtfaiye Merkezi'ni ziyaret etti. Başkan Şevik, İtfaiye Teşkilatının kurul

Başkan Mustafa Şevik'den Buldan İtfaiyesi'ne ziyaret

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İtfaiye Haftası sebebiyle Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Buldan İtfaiye Merkezi'ni ziyaret etti. Başkan Şevik, İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 307.yılını kutlayarak, can ve mal güvenliği için önemli bir görev üstlenen itfaiye ekibine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, Belediye Meclis üyeleri Musa Çetinel, Hamdi Taşdelen ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Buldan Şubesi'ni ziyaret etti. İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 307.yılını kutlayan Başkan Şevik itfaiyecilere, Türlübey Mahallesi başta olmak üzere ilçenin bir çok noktasında yaşanan orman yangınıyla mücadelede verdikleri üstün hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Şevik, "24 saat esasıyla görev yapan ve mesai mefhumu gözetmeden çalışan itfaiye ekiplerimize teşekkür ediyorum. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan başta Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Buldan Şubesi ekipleri olmak üzere bütün İtfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftası'nı kutluyor, yangınsız ve kazasız günler temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.