BAŞKAN ÖZTÜRK PERSONELE YEMEKTE BİRARAYA GELDİ

BAŞKAN ÖZTÜRK PERSONELE YEMEKTE BİRARAYA GELDİ

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk taşerondan kadroya geçen Belediye çalışanları ve eşleriyle akşam yemeği organizasyanunda bir araya geldi.

BAŞKAN ÖZTÜRK PERSONELE YEMEKTE BİRARAYA GELDİ

Denizli Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk taşerondan kadroya geçen Belediye çalışanları ve eşleriyle akşam yemeği organizasyanunda bir araya geldi.

Yemeği sonrası bir konuşma yapan Başkan Mahmut Öztürk, belediye çalışanları ile birlikte aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirtip, personel ve ailelerine programa katıldıkları için teşekkürlerini sundu. Çardak için el birliği ile çalışmaya devam edeceklerini anlatan Öztürk, hep birlikte Çardaklılar güzel, kalıcı hizmetler getirmek ve sunmak için var gücüyle çalışacaklarını belirtti.

Öztük, " Sizlerin başarısı Belediyemizin başarısıdır. 5 yıldır gece gündüz demeden Çardağımıza hizmet eden belediyemizde calışan siz kıymetli kardeşlerimize teşekkür ederim.Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. İlçemize en iyi hizmeti ve en kalıcı hizmeti beraber yapacağız. Her gün bir önceki günden daha fazla çalışacağız, çalışmak zorundayız.Çardak halkı bizlerden hizmet bekliyor.Hakkınız Ödenmez, Hepinizden Allah Razı Olsun." şeklinde konuştu.

 

Çalışan personellerimizle yapılan işler ve çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alış verişinin yapıldığı yemek organizasyonu hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.